Mevli - Helem (Official Video)

30 000 visualizzazioni 1,9M

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Mevli - Helem (Official Video)

Music: Edlir Begolli
Lyrics: Edlir Begolli
Video: Maxproduction
Prod: E.B Production

Commenti

 1. daisy delfini
  daisy delfini
  3 giorni fa

  Keng kushtuar Ledianes po il ooo aio sdo me ti akoma jeta ben para te bie flera Ty qe i lepiesh do te thot qe aio ste Ka dashur se po te donte do ishte ne kraet e tu

 2. benita masllani
  benita masllani
  5 giorni fa

  Pasha zotin kjo kenge Pin Strofen e 1 edej Te Fundit I dedikohet komplet LEDIANES jam e sigurt 💯

 3. Tung Tung
  Tung Tung
  6 giorni fa

  Vuj vuj helm helm o mevla poshkon jeta🤧🤧

 4. kekooo bobo
  kekooo bobo
  7 giorni fa

  Kenga me e bukur ze i vecante bravo👏👏👏

 5. Pito Kota
  Pito Kota
  7 giorni fa

  Me.kete.e.tregove.veten.ka.te drejte.lediana..me..nje..liege sire. Qe.eshte.si daun..mira. Ta.beri..lediana.se..ndyesh.me.xhdo.fundurine.

 6. Flo Ruci
  Flo Ruci
  8 giorni fa

  Pse i ke klipet te gjitha shtrire? 😂😂

 7. Lora
  Lora
  9 giorni fa

  Mevli je ⭐🤩

 8. adela vlore
  adela vlore
  11 giorni fa

  Bravo superrrrrr keng 🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟👏👏👏👏

 9. Argita Bici
  Argita Bici
  12 giorni fa

  Shume buker.te jesh burr shkon te ledjana jo te ajo dhelpra qe ke aty

 10. Esmeralda Keci
  Esmeralda Keci
  14 giorni fa

  Jeta eshte si ajo pasqyra qe shev veten ete genjen

 11. Emilia Gjata
  Emilia Gjata
  14 giorni fa

  ❤❤❤❤

 12. analia ♥️❤️
  analia ♥️❤️
  14 giorni fa

  Super

 13. Stela Ademi
  Stela Ademi
  15 giorni fa

  Sa po na vret kjo dashniaaa pfffff😔😔

 14. Γαρύφαλλα Παρασυρη
  Γαρύφαλλα Παρασυρη
  16 giorni fa

  Bravo mevlan shkojni shum me aristelen vazhdo mir je mevlan bravo nuk te mungon dashnija me thellzat

 15. Samuel Trupja
  Samuel Trupja
  17 giorni fa

  Shum e bukur

 16. Muhametaj Blerina
  Muhametaj Blerina
  17 giorni fa

  SA te mire

 17. Avon Fier
  Avon Fier
  18 giorni fa

  Love this song👏 Shume e bukur👏

 18. Besnik Bishti
  Besnik Bishti
  18 giorni fa

  Bukur

 19. Lora
  Lora
  19 giorni fa

  Mevli suksese shum bukur qendro te baladat je yllll⭐🤩

 20. Aurel Gjoni
  Aurel Gjoni
  21 giorno fa

  🖐️🖐️🖐️Super keng

 21. Dolce Gabana
  Dolce Gabana
  21 giorno fa

  Pse jipni diss mer ju qifsha ropt npidh

 22. Jani Vela
  Jani Vela
  21 giorno fa

  🖤

 23. Pito Kota
  Pito Kota
  22 giorni fa

  Stela.u.tregua shume. E do bet.si..fewer. .pa.karakter.turp.te.kete

  1. Pito Kota
   Pito Kota
   22 giorni fa

   Turp. Te kete.stela.vareli

  2. Pito Kota
   Pito Kota
   22 giorni fa

   Mevlan.vetem.lediana.eshte.vajze.e.mire.te.tjerat.si stela.dhe.andonela.te.lene.ne krevat

  3. Pito Kota
   Pito Kota
   22 giorni fa

   Se.ajo.e.di.lediana.te.do.ty..dhe.nderyn.pa.lidhje po mir.ja.u.ben shkon. Neper.dore se.ka.per gherghi. Te.tillat.jane.

  4. Pito Kota
   Pito Kota
   22 giorni fa

   Stela. Dele.nga.surati.dhe.diall.nga.breda.

 24. Don Xhoni. Fanss
  Don Xhoni. Fanss
  23 giorni fa

  Dedikim per ledianen😅

 25. mikel ramazani
  mikel ramazani
  25 giorni fa

  suksese per vidjoklipin mevlan

 26. konstantina mosxona
  konstantina mosxona
  26 giorni fa

  Ξερει κανεις την ελληνική μετάφραση των στίχων του τραγουδιού;🥺Θα ήταν ωραίο να γνωρίζω

 27. Asterina Guri
  Asterina Guri
  27 giorni fa

  Eshte shume e bukure kenga e mavlanit

 28. Lize Deda
  Lize Deda
  27 giorni fa

  Zoti ju rujte Mevlan dhe te ndimofte ne karrjeren tane dhe me lumturin qe do ta gjeshe suksese

 29. Gezim Cimo
  Gezim Cimo
  28 giorni fa

  ku je o juli sa koh kam qe ste kam par

 30. Djana Rushani
  Djana Rushani
  29 giorni fa

  Kënga e bukur po me aristelen ne klip nuk vete fare nuk ben kjo me ledin do ia vlente

 31. Jonida Mici
  Jonida Mici
  29 giorni fa

  Aristelen e pagove apo si shqipja.🧐

 32. Elmije Tahiri
  Elmije Tahiri
  Mese fa

  Me gjeni kangen qe ka munsi ajo kanga mpllqen kur flet serjoz mpelqen kur jam me ty serjoz besoj qe ka mu kry kur flas serjoz me ty gjith qka ka me u kry kur to puna serjoz me ty besoj qe ka mu kry mesa duket aahtu osht falni flmm respekt konget e tua mevlani si ndrroj me as njee me thellsi me vemendje i ndegjoj vallaai s e tbukura flmm respekt 😍😍😍😍🌹🌹🌹🌹🌹

 33. ADA J.
  ADA J.
  Mese fa

 34. albin kurtishi
  albin kurtishi
  Mese fa

  Aosht aristela bre nspot ajo !?

 35. Roni Rakipllari
  Roni Rakipllari
  Mese fa

  E ka bo për ledjane

 36. Ada Berberi
  Ada Berberi
  Mese fa

  E ka bo per ledjane baravo

 37. Lori Sokulla
  Lori Sokulla
  Mese fa

  Mevli kjo kenge do te ishte me e bukurpo te ishte Ledianaaty

 38. A T
  A T
  Mese fa

  Mevli bej mai konge per Gon Kalane se per ate pune je.

 39. Tetova Girl
  Tetova Girl
  Mese fa

  Me Shqipen kang per ledianen gjithashtu, tani dhe me aristelen, i shfritzoi gjitha femnat e perputhen per Fam, dhe Fitimet e veta Personale.

  1. C Alb
   C Alb
   Mese fa

   Kur ky ka postuar kengen me ne klip Shqipen ishte Nentor 2020 , Ledjana ka hy Perputhen Janar 2021. As nuk e njihte Ledjanen🤣

 40. Florije Shala
  Florije Shala
  Mese fa

  Valla kejt kangen ledianes ja paska kushtu badihava me.aristelen po asaj ja paska ke du mevlan veq.perpara se je djal i.ri 🥰

 41. Lavdije Shpata
  Lavdije Shpata
  Mese fa

  Ishit shume mire me ledjanen

 42. Kuzhina e Rites - Delicious cooking
  Kuzhina e Rites - Delicious cooking
  Mese fa

  Teksti per Ledianen🤷‍♀️

 43. Samanta Hasa
  Samanta Hasa
  Mese fa

  Mos valle ti je be pishman qe je ndarje nga Lediana apo ca seperher muzik per te hedh tii uaa mua me ngjan me shum si muzik derrmimi ne zemer dhe ti thua qe nuk me intereson Lediana se jam i interesuar vetem tek muzika Mevlan nuk e dii te kuptojne te tjeret a Jo un po un te kuptoj me mir sidoqoftë po e hedh komentimin qe bera un prape se prapi te njoh se kush jee dhe e di se cpo heq nga lediana

 44. Vjollca Ameri
  Vjollca Ameri
  Mese fa

  shum te ka mbyt vetmija. duke i nderruar nga 1 cdo dite. deri ke perputhen + 40 . edhe shqipja 60 ka mbet

 45. Elisabet Armata
  Elisabet Armata
  Mese fa

  Bravo ke nxjer shm keng t bukura dhe prekes 🙂😞 vazhdo je n rugen e drejt pr talentin q ke

 46. Lirimi Shaba
  Lirimi Shaba
  Mese fa

  Shum e bukur kenga 😍😍

 47. Alex Lleshi
  Alex Lleshi
  Mese fa

  qpo na vjen me vjell me kte aristelen o mevlan mos qit ftyra te saldume si puna aristeles kjo ska pik historie me ty mos e humb rrespektin qe kemi per ty asnje nga perputhen mos bej muzik dil me femra tjera vllai qe te duan njerzit me shum

 48. Laureta Lola
  Laureta Lola
  Mese fa

  Bravo Mevli 😉😉😉

 49. Knock Knock
  Knock Knock
  Mese fa

  HELËM? HELM O MEVLAN SE L ESHTE GJUHESORE DHE M ESHTE GRYKORE SI BASHKETINGELLORE NUK KA NEVOJE PER ZANORE TJETER

 50. Diori D
  Diori D
  Mese fa

  Super keng

 51. Erjona Ndreca
  Erjona Ndreca
  Mese fa

  Bravo te uroje suksese me tej jeta vazhdon

 52. Festim Kaci
  Festim Kaci
  Mese fa

  Epo Mevlan Kshu e ka jeta duhet te mesoheshe me genjeshtra ........

 53. Resi Kapaj
  Resi Kapaj
  Mese fa

  Shum bukur kenga per dashurit qe sperfundojn .........

 54. Sy Kaltri
  Sy Kaltri
  Mese fa

  Kenga shum e bukur po me Njeriun e GABUAR

 55. Ergi Tab
  Ergi Tab
  Mese fa

  Rrespekte Edlir Begolli per ket Beat fantastik

 56. Dejana Dejana
  Dejana Dejana
  Mese fa

  Te kendoft zemra mo yll sukses ⭐⭐⭐👑👑👑🤩🤩🤩🤩😘😘🥰🥰🥰🥰❤❤❤💖💖😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰❤❤❤❤❤😘🤩🤩🤩🤩🤩

 57. Eli
  Eli
  Mese fa

  Kjo keng esht per Ledjanen

 58. Rovena Ngjele
  Rovena Ngjele
  Mese fa

  Nje super kenge Mevli ⭐👌👑👏🏼🔥 PSH nga NYC

 59. _jana._.bts_
  _jana._.bts_
  Mese fa

  Kenga esht super ❤ Ama kjo Aristela cdo ktu 🤨 🤦‍♀️🤦‍♀️ ku e le ledjanen e bukur si zana ee😒

 60. Baby_girl Baby_girl
  Baby_girl Baby_girl
  Mese fa

  Bukuri😍😍🥰

 61. Juliana Mukades
  Juliana Mukades
  Mese fa

  Bravo Mevlan Dhe jeni me te mirt bashk me Arstelen 👑👑

 62. Olsi Zelli
  Olsi Zelli
  Mese fa

  Super hit

 63. Anila Gjoka
  Anila Gjoka
  Mese fa

  Kanget e Mevlanit edhe kur jan te dhimshme te japin pzitivitet 👍

 64. hoiy vinosa
  hoiy vinosa
  Mese fa

  Suksese shum keng e bukur dhe prekse ❤️🥰

 65. Elona Xheleshi
  Elona Xheleshi
  Mese fa

  Shum e bukur kenga po kejo shtriga cdo ketu🤣🤣🤣🤣😂😂😂

 66. Ervana Satka
  Ervana Satka
  Mese fa

  Ca ke zemra qe po qan for people who are been affected by love ❤️ ❤️🇦🇱🇦🇱🙌🙌

 67. Xhesi Xhesi
  Xhesi Xhesi
  Mese fa

  Mevlo q** na nje cik ate aristelën mase bie cik na pesha

 68. Mirela Mirela
  Mirela Mirela
  Mese fa

  Ctu desh kjo mavria ne klip o Mevlan?

  1. hoiy vinosa
   hoiy vinosa
   Mese fa

   Me aristelen je ke dal shum bukur

 69. mmpj twod
  mmpj twod
  Mese fa

  Suksese shum keng e bukur dhe prekse ❤️🥰

 70. Melina Zelko
  Melina Zelko
  Mese fa

  Sa her e degjoj kete keng me vjen per te qar😭😭 bravo mevlan je me i miri super🧡

 71. Vladimir Qosja
  Vladimir Qosja
  Mese fa

  Cuni me i mir por u dashuru me vajzën e gabuar e pesoj si pandelidhis pandelidhis respekt

 72. Marsida Mars
  Marsida Mars
  Mese fa

  Super😇😇na ku metem metem

 73. XxMoonlightXx
  XxMoonlightXx
  Mese fa

  Kenga me e bukur. Qe kemi degjuar zeri mahnites

 74. Korce Albania
  Korce Albania
  Mese fa

  ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💚💚💚💚💚

 75. Nexhi Shini
  Nexhi Shini
  Mese fa

  Ti je yll dhe dashnija do të vij shum më e bukur dhe pa gënjeshtra se e meriton

 76. Meto Metaj
  Meto Metaj
  Mese fa

  Doping ✅

 77. Evgjeni Pjetri
  Evgjeni Pjetri
  Mese fa

  Yyyll super kenge super muzik dhe super djale zoti te bekofte ♥️ 🌟🌟⭐⭐⭐⭐⭐💖💖💖🙏🙏🙏🙏🙏

 78. Arnel Muca
  Arnel Muca
  Mese fa

  super muzik bravo mevlan shaba

 79. Lena Pergega
  Lena Pergega
  Mese fa

  Mevli tash po e tregon veten shum teofenduar megjithate klipet e kengeve duhen bere me te gjitha vajzat .Por.klipet mund ti besh me dashurin tane te zemres Ledianen Mos e ul veten me veprime te pa pelqyera

 80. Eridjoldsulika Eridjoldsulika
  Eridjoldsulika Eridjoldsulika
  Mese fa

  Me aristelen je ke dal shum bukur

 81. Zerina Burnazi
  Zerina Burnazi
  Mese fa

  👍

 82. Anxhela Metaj
  Anxhela Metaj
  Mese fa

  Per ledianen po i nxjer kenget o mevli

 83. Koral Aliaj
  Koral Aliaj
  Mese fa

  Super

 84. FIER I FIERI
  FIER I FIERI
  Mese fa

  KENGA SUPER P9 TI O MEVLAN JE I PA PJEKUR PZ DHE .JE I PA VENDSUR 😳😳😳😳😳😳.KETEJ ME LEDJANEN E ME ANTONELEN FLIRTOIE PUPUPU SA KOT 😡😡😡😡

 85. Genta Sadiku
  Genta Sadiku
  Mese fa

  Lo⁷e5my.uhy7658l 6l7yuui7050

 86. Mike Saraft
  Mike Saraft
  Mese fa

  🎍🎋🎄💮💗🎋🎄🧩🧩🧩🧩🧩😆✨🎋🎄🌙🌠 *Zoti e tregoi dashurinë e Tij ndaj nesh duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 87. enea ibrahim
  enea ibrahim
  Mese fa

  Super keng bravo mevlan 💔💔😢😢

 88. Denisa Xhakoj
  Denisa Xhakoj
  Mese fa

  Sikur te kishe Marr nje Vajze brune si Ledjana do ishte me super,, gjithsesi suksese Mevlan sepse I meriton

 89. Andaa An
  Andaa An
  Mese fa

  Mua mu duk si kopja e kenges se PONIT trendafil po ta degjoni mire🤣🤣🤣

 90. Oltian Muca
  Oltian Muca
  Mese fa

  Shum e bukur kenga me e bukur e mevlanit 🥰🥰🥰❤❤❤❤

  1. abbsnn cose
   abbsnn cose
   Mese fa

   He is cuteness overload mixed with hopless romantic 🥺❤️‍🔥 Super kenge

 91. wnnalis cioov
  wnnalis cioov
  Mese fa

  Interpretim i shkelqyer Mevli. Shprehja e fjaleve dhe e ndjenjave te nje kenge, eshte suksesi i nje kengetari, qendro keshtu si je!

  1. abbsnn cose
   abbsnn cose
   Mese fa

   #edlirbegolli#mbreti i autorsis se tekseve hite❤️

 92. Vasilika Prifti
  Vasilika Prifti
  Mese fa

  Super keng 🙏🙏

 93. Julian Fier
  Julian Fier
  Mese fa

  E moj aristela e kape veten shtrig pas mevlanit hahahahah 🤣🤣🤣🤣❤ Ore mos jeni tdy bashk juve dhe nuk din gjo njerzit stregoni juve palaco. Aristela je bo pak e keqe zmra ti 🥰🥰🥰🥰❤❤❤😘😘😘🔥🔥🔥❤❤❤💖💖💖💖🥰

 94. Ada Ada
  Ada Ada
  Mese fa

  Sa shkon cift me Aristelen kendoj nje keng Aristeles se me ledjanen nuk shkoje fare ti je edhe cun vret mendjen per ledjanen

  1. Ada Ada
   Ada Ada
   Mese fa

   @wnnalis cioov me mua e ke ti moj

  2. wnnalis cioov
   wnnalis cioov
   Mese fa

   Helm o Mevli helm,jo helëm si thote Ana Kauri(ferëm jo fermë ose forëm jo formë).Injorantet me fame na e 💩gjuhen shqipe.

 95. anxhela ago
  anxhela ago
  Mese fa

  Sa kenge e shpifurOa emecjon dhe e merrzitshme . Ske ze fare , mir qe e rregullon ne studio . Aristela 😍😘

 96. Alb • Sorry Noob
  Alb • Sorry Noob
  Mese fa

  800 dislike phaaaa shum heatersa 🥴🥴🥺

 97. Ergi Tab
  Ergi Tab
  Mese fa

  Mase kenga me e mir e mevlit der me sot

 98. cindy
  cindy
  Mese fa

  Po vuan shumë mevli shkrete😔🥂😂😂 Supeeeerrr song

 99. Fatmira muca
  Fatmira muca
  Mese fa

  On

 100. alida flus
  alida flus
  Mese fa

  Shume e bukur,uroj qe te bashkoheni sa me shpejt me Ledianen