Anila Mimani ft Altin Sulku - A t'ka marr malli (Official Video) | Prod. MB Music

16 000 visualizzazioni 1,7M

Produced by: Marenglen Boja
Lyrics: Anila Mimani & Marenglen Boja
Video: MaxProduction
Make Up: Rozana Cepele
Editing & Color Grading - SAMI LEKA

Follow Marenglen Boja on:
►Instagram: marenglen_b...

Follow Anila Mimani on:
►Instagram: anila_miman...

Follow Altin Sulku on:
►Instagram: altin_sulku

Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/2YiFUE...
iTunes: music.apple.com/us/album/a-tk...

Commenti

 1. Ervis Myqelefi
  Ervis Myqelefi
  18 giorni fa

  Kur kendon Anila se cte jep jep 1 ndjesii bobo te prek telat e zemres ... Imagjino sikur te bente 1 balad me shkumbin ismailin sa lot do pikonin nga syt e te dashuruarve ... Shum suksese te 2ve ...

  1. Majlinda Sulaj
   Majlinda Sulaj
   4 ore fa

   Hahahaha bukur

  2. Joel Ajasllari
   Joel Ajasllari
   9 giorni fa

   11111111111111111

  3. te dua shpirt
   te dua shpirt
   10 giorni fa

   super duet sa here qe e degjoj dicka me mungon ne shpirt

  4. te dua shpirt
   te dua shpirt
   10 giorni fa

   super duet sa me pelqen kjo kenge e kam degjuar 10 here deri tani

  5. F. SADJA
   F. SADJA
   14 giorni fa

   😂

 2. Tina Bonheur
  Tina Bonheur
  3 ore fa

  Shum kenge e bukur.👏💐💐

 3. Bledi Lamja
  Bledi Lamja
  8 ore fa

  Gabimet paguhen shtrejt ☝️😭 Ka zot kush lenden do lendohet nje dit 🍻🤫🤬🔥🤗

 4. Madona
  Madona
  11 ore fa

  🥰🥰

 5. Noku Kasneci
  Noku Kasneci
  13 ore fa

  Super

 6. Bujar Cullhai
  Bujar Cullhai
  15 ore fa

  Te mrekullushem ❤🖤🇦🇱

 7. Mirela Cenkolli
  Mirela Cenkolli
  Giorno fa

  Zerin .me te bukur ke je fantastik cdo keng çe gendon je ze shum i ,embel bravo!!!

 8. Kuzhina e Ferides (Ferides Kitchen)
  Kuzhina e Ferides (Ferides Kitchen)
  Giorno fa

  Anila je perfecte zemer ske nevoje te ekspozosh trupin por me zerin tend te ben per vete kjo eshte artiste gjithashtu Altin suksese

 9. Myseret Bregaj
  Myseret Bregaj
  2 giorni fa

  Shum bukur

 10. albaner buli
  albaner buli
  2 giorni fa

  Hajdeeeeee jashaaa

 11. Luca Zlatar
  Luca Zlatar
  2 giorni fa

  Vallaj mu per ty mkalli mkalli

 12. Everything Zone
  Everything Zone
  3 giorni fa

  Sektor rinia ndurres brravo na ngjallet pak me ket keng

 13. Vera Laja
  Vera Laja
  3 giorni fa

  Zera te mrekulleshem te dy embelsir jan te dy⭐⭐

 14. Klanthi Zotaj
  Klanthi Zotaj
  3 giorni fa

  Bravo

 15. Suada Sejdini
  Suada Sejdini
  3 giorni fa

  Bombe kjo kenge 👏👏👏👏

 16. Anila Gega
  Anila Gega
  3 giorni fa

  Anila,kenget e tua me kan ber te dashurohem me burrin tim dikur 🥰 edhe tani qe te degjojm na rreh zemra si ateher...faleminderit 😍💋

 17. Leda Collaku
  Leda Collaku
  3 giorni fa

  Shume kenge e bukur bravo Anila dhe Altini👏👏👏👏suksese te metejshme na kenaqet

 18. Nojzy OTR
  Nojzy OTR
  4 giorni fa

  Yje te dy

 19. Anida Kumani
  Anida Kumani
  4 giorni fa

  Süpersin

 20. Olsi Halili
  Olsi Halili
  4 giorni fa

  Olsi

 21. Olsi Halili
  Olsi Halili
  4 giorni fa

  Pwrsh

 22. david lamcja
  david lamcja
  5 giorni fa

  zera qe te kujtojn nostalgji 🤌

 23. Irena Musai
  Irena Musai
  5 giorni fa

  Fantastic 😍😍

 24. Andi Armando
  Andi Armando
  5 giorni fa

  Anila me e mira ne bote e pa zevendesushme

 25. kilicberkcan 34
  kilicberkcan 34
  5 giorni fa

  BRAVOOOO ♥️

 26. Ela Myrteza
  Ela Myrteza
  6 giorni fa

  Sa e bukur kjo kenge 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰😘🤩🤩😍😘🤩🤩😍😍😍😘😘🤩😍

 27. Ina Bukri
  Ina Bukri
  6 giorni fa

  Amon tprek telat e ❤️të dy jeni shum të mir sidomos Anila perfekt

 28. iris gjura
  iris gjura
  6 giorni fa

  itsuns.info/rock/oYPEaKOGoKCvmH4/video

 29. Marinela Mehmeti
  Marinela Mehmeti
  6 giorni fa

  Sa mire qe u riktheve me zerin tend te mrekullueshem Anila

 30. EDISON DRAMOLLI
  EDISON DRAMOLLI
  7 giorni fa

  Shum keng e bukur komplimenti e suksese

 31. Roze SINANI
  Roze SINANI
  7 giorni fa

  Perfekt song

 32. luljeta Kolaj
  luljeta Kolaj
  7 giorni fa

  Shume kenge e bukur anila me nje ze shume te embel.

 33. Adelina kuqi
  Adelina kuqi
  7 giorni fa

  🇦🇱🤝🇽🇰✔️🎤👏

 34. Lejla Mahmutaj
  Lejla Mahmutaj
  7 giorni fa

  Shum keng e bukur dueti shkelqyqer beavo👏👏👏👏👏😍😍😍😍

 35. Armand Demollari
  Armand Demollari
  8 giorni fa

  Te lumt Anila e Tini. Po mjeshtri vllai I'm Maringlen Boja I ka duart e arta. Suksese

  1. MB Music
   MB Music
   7 giorni fa

   Flmm vllai 🙏🙏🙏

 36. Aurora Di Bono
  Aurora Di Bono
  8 giorni fa

  😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 37. roberto
  roberto
  8 giorni fa

  Sa keng relaksuse 😊

 38. sandra m
  sandra m
  8 giorni fa

  please text anybody? ❤

  1. sandra m
   sandra m
   8 giorni fa

   text of the song

 39. Gigi Ciprian
  Gigi Ciprian
  8 giorni fa

  Talent

 40. Zecrom Yt
  Zecrom Yt
  9 giorni fa

  Bravo si gjithmone kengetaret e mi te preferuar 😍

 41. Nertila Sheta
  Nertila Sheta
  9 giorni fa

  Të jesh nga berati anila dhe mos të kesh këtë zë

 42. Nertila Sheta
  Nertila Sheta
  9 giorni fa

  Wwwaaaawwwwwww

 43. lorenc caku
  lorenc caku
  9 giorni fa

  Mirëseardhje për ty bukuroshe si gjithmonë zëri jote i veçantë dhe I ëmbël

 44. zafiris zafiris
  zafiris zafiris
  9 giorni fa

  Për këto ditë që vuaj jeni ilaci im jeni të përsosur 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

 45. Anisa Geri
  Anisa Geri
  9 giorni fa

  Fantastike super ♥️♥️♥️♥️♥️ Po e nje keng me Shkumbinin do ishte super Anila 🌞🌞🌞

 46. Brunilda Tefa
  Brunilda Tefa
  9 giorni fa

  Bravo shume bukur testi, muzika, zeri Altinit e Aniles .e degjoj shume here ne dite kthe e perkthe 🥰

 47. Florenc Hodi
  Florenc Hodi
  9 giorni fa

  Super kenge bravo super duet hit hit

 48. lu lu
  lu lu
  9 giorni fa

  thjesht te mrekullueshem😘😘

 49. anonim
  anonim
  9 giorni fa

  👌👏👏👏💃

 50. Arsen Stojku
  Arsen Stojku
  9 giorni fa

  Super kenge bravo 🥰🥰

 51. ami l
  ami l
  9 giorni fa

  Shum.ze.te.embel.ke.anila.dhe Me.altini prefekt.suksese.prsh nga tetova

 52. ami l
  ami l
  9 giorni fa

  ❤⭐🔥🔥🔥🔥⭐❤

 53. Monica Kojtari
  Monica Kojtari
  9 giorni fa

  Dynjeres te mbrekullueshem qe kendojn e na i bejn diten te bukur shum faleminderit anila e altin sulku❤❤❤❤❤❤❤🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🧡🧡🧡🧡🧡💗💗💗💗💗💗💗💗💝💝💝💝💝💖💖💖

 54. shpresa Odei Dahen Kamil konja
  shpresa Odei Dahen Kamil konja
  10 giorni fa

  O Zooot kush mka dal Bravo na kthyt ne koh te bukur ju du fooort tkeni shendet

 55. Juljana Metaj
  Juljana Metaj
  10 giorni fa

  Shume kenge e bukur

 56. Ejona kajo
  Ejona kajo
  10 giorni fa

  ky zeri aniles automatikisht te con shume pas ne vite o vlla !!

 57. Dj Nikolla
  Dj Nikolla
  10 giorni fa

  Mjafton t'i punoje Marigleni dhe cdo gje perfect..!!

 58. Ela Myrteza
  Ela Myrteza
  10 giorni fa

  😘🤩🤩😍😘🤩🤩😍

 59. Ela Myrteza
  Ela Myrteza
  10 giorni fa

  😘🤩🤩😍😘🤩🤩😍😘😘🤩🤩😍😍

 60. Kledi Uku
  Kledi Uku
  10 giorni fa

  😢😢

 61. Ask to seduce Miss
  Ask to seduce Miss
  10 giorni fa

  Ke ze briland sukses

 62. Lira Shabaj
  Lira Shabaj
  11 giorni fa

  Gorgeous song love you guys 💞

 63. Denisa Dhana
  Denisa Dhana
  11 giorni fa

  Kjo kenga te jep forcen tu thuash halleve " te befsha m...." Bravooooooooooooooooo

  1. Ask to seduce Miss
   Ask to seduce Miss
   10 giorni fa

   Po Ku je o anila mimami se na knaqe zmr o dashuri

 64. Riklejda Mecaj
  Riklejda Mecaj
  11 giorni fa

  Cdo keng jotja te sheron zemren 💖🥰🥰🥰

 65. Ani Eni
  Ani Eni
  11 giorni fa

  Ohhh Anilaaaa sa te kam dashur me kenget e tua jam rritur , me pelqen shum zeri jott

 66. floreta hakrama
  floreta hakrama
  11 giorni fa

  Super 👏👏

 67. arlinda nasto
  arlinda nasto
  11 giorni fa

  Kenge super 👏👏👏 bravo na kenaqet me zerin dhe interpretimin 👏👏

 68. Ilda Gjura
  Ilda Gjura
  11 giorni fa

  Ckemi

 69. Ilda Gjura
  Ilda Gjura
  11 giorni fa

  Hahahah

 70. cleast 67
  cleast 67
  11 giorni fa

  Amon ça zoni ka dhe kjo anila me te dridh 🤣🤣❤️

 71. OJ NUBE
  OJ NUBE
  11 giorni fa

  Super

 72. Liza Gjoni
  Liza Gjoni
  11 giorni fa

  Iyiu

 73. alketa gjata
  alketa gjata
  11 giorni fa

  O yjeee 💥💥👌👌

 74. koiun dwrru
  koiun dwrru
  11 giorni fa

  Ke ze briland sukses

 75. Erinda Poda
  Erinda Poda
  12 giorni fa

  Jeni te mrekullueshem te dy na keni hap syt me kete super keng , nuk e mbajm mend sa her e kam degjuar . Me shum ta degjoj me shum me pelqen .bravo

 76. Ela Vlore
  Ela Vlore
  12 giorni fa

  Super keng 💖

  1. koiun dwrru
   koiun dwrru
   11 giorni fa

   bukur

 77. Ani Ani
  Ani Ani
  12 giorni fa

  Po Ku je o anila mimami se na knaqe zmr o dashuri

 78. Majlinda Ferhati
  Majlinda Ferhati
  12 giorni fa

  Cmendem per ket gengen jeni perfekt te dy

 79. Nurie Thomo
  Nurie Thomo
  12 giorni fa

  Bravo sa bukur 👏👏👏👏

 80. Danjela Barolli
  Danjela Barolli
  12 giorni fa

  Super jan dy kengetaret e mi me te preferuar bravo sidomos anilen se ndroj me asnje nga keto te tanishmet kengetare

 81. Jam Ilire
  Jam Ilire
  12 giorni fa

  Muzik tallava

 82. Artush Djartush
  Artush Djartush
  12 giorni fa

  A good duet. Bravo

 83. Emiona Bici
  Emiona Bici
  12 giorni fa

  Jam ne pun rastesisht u futa ne you tube po degjoj kete keng x te dhjeten her ,edhe se jam lark keget e Aniles me bejn te djehem ne vendin tim. Zeri yt me mbush plot me emozione.

  1. chding zuure
   chding zuure
   12 giorni fa

   Anila

 84. Emanuela Mani
  Emanuela Mani
  12 giorni fa

  Suksese Te dyve ne jet Dhe kudo 🌷🌷🌹🌹☀️

 85. Malvina Nazeraj
  Malvina Nazeraj
  12 giorni fa

  Sa bukur dhe e thjesht Anila Mimani , 👏 qe te dy , suksese me tejshme patrioti im Altin Sulku !

 86. Anjeza aliki alice siore
  Anjeza aliki alice siore
  12 giorni fa

  ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️👏👏👏👏👏🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝

 87. Николай Гочев
  Николай Гочев
  12 giorni fa

  ❣️❣️❣️🌹🌹🌹

 88. ARTI Zaka
  ARTI Zaka
  12 giorni fa

  Bravo bravo ca zerin kishin si floro🎤

 89. kristjana gjergji
  kristjana gjergji
  12 giorni fa

  Shume suksese Te dy jeni te mrekullushem Ju pershendes

 90. Jesica Jesica
  Jesica Jesica
  12 giorni fa

  Shum kombinim I bukur me za te bukur te dy 👌 super

 91. Gea Toli
  Gea Toli
  12 giorni fa

  bukur

 92. Ariana Ramadani
  Ariana Ramadani
  12 giorni fa

  Ich libe sises lied

 93. Ilir Muharremi
  Ilir Muharremi
  12 giorni fa

  Super kenge. 🔥🔥🔥 si gjith kenget e tjera te Aniles .Complimenti!!!

 94. Alba musa
  Alba musa
  12 giorni fa

  Super super duetto jeni te bukur si vet kenga complimenti 🎊🎊🌟🌟♥️♥️

 95. Best Papi chulo
  Best Papi chulo
  12 giorni fa

  Bravo

 96. Nila Nila
  Nila Nila
  12 giorni fa

  Vallaj ja keni lujt telat me kte kenge!! Ooo Anila je fantastike, vetem me Altin Sulkun bej duete, se jeni ne te njejten zhaner muzike!!! Ju rujt Zoti

 97. Gentjan Plaku
  Gentjan Plaku
  12 giorni fa

  Perfekt urime

 98. fredi ladi
  fredi ladi
  13 giorni fa

  Anila

 99. ahmed Soummar
  ahmed Soummar
  13 giorni fa

  supper

 100. LOVE ALB
  LOVE ALB
  13 giorni fa

  Ka lezet ti degjosh keta dy zera te embel,100 probleme te kesh per nje moment i harron❤❤👍👍👏👏