Ofendime të rënda, pse shkoi kaq keq takimi Lindita-Naum?! - Përputhen +40, 10 Prill 2021

8 976 visualizzazioni 1,1M
Intrattenimento

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ITsuns Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Commenti

 1. Romario Chyka
  Romario Chyka
  6 giorni fa

  Turp nje njeri i sakt erdhi dhe e perzut pa hapur emisjonin

 2. anxhela ago
  anxhela ago
  6 giorni fa

  Naum per here te pare te pash , je arrogant , i ndyre , mendjemadh , egoist . Njeri i ulet . Burr ne ate moshe dhe pa pik edukate , nje nevrik i ndyre . INJORANCA JOTE SKA KUFIJ . Me ke lene pa fjale . Meriton denim . MALLKUAR QOFTE MOMENTI QE LINDE . Nuk respekton as veten tende .

 3. GrandFamilia Records
  GrandFamilia Records
  8 giorni fa

  Ariani ka shume te drejte

 4. Etleva Mecaj
  Etleva Mecaj
  13 giorni fa

  E sa i prishe ti pun naumit sa I iku oreksi fare sa e thau pjaten ka then me vete sikur te Kisha edhe pak per te ngren

 5. Argjent Raci
  Argjent Raci
  13 giorni fa

  mamma mia Dio buono

 6. Tina Bonheur
  Tina Bonheur
  13 giorni fa

  Cfar emijoni jo serjoz.

 7. Enver Selimi
  Enver Selimi
  17 giorni fa

  Kur dota kemi perputhjen plus 70 do ishte mrekullia

 8. Aida Prenjasi
  Aida Prenjasi
  17 giorni fa

  Meriton respekt te vecant zoti Konomi per analizen qe i beri situates midis Naunit dhe Lindes.....absolutisht nuk per puthem me segmentin e kohes ku Nauni perdori nje fjalor absolutisht volgar por ne te njejten koh sjellja e zonjes shum e dobet menyra sesi donte ti perplaste ne fytyr Naunit te qenit "famme fatal"duke u perpjekur te zvogeloj personin e Naunit.....shum keq....e vertet qe femra esht "seksi dobet"por bulizmi ekziston dhe ne drejtimin e kundert....

 9. Skenderi Samuel
  Skenderi Samuel
  17 giorni fa

  Opo ca behet 1 milion klikime

 10. Andrea PubgM
  Andrea PubgM
  18 giorni fa

  O QR EDHE NUK KERKON FALJE KA FUNDI O ZOT SHUM FUN😂

 11. Maria Mariandoci
  Maria Mariandoci
  19 giorni fa

  Ky Naumi legjend fare 😂😂😂😂😂😂😂

 12. Eda Sadikllari
  Eda Sadikllari
  21 giorno fa

  Naum wthfffff vlla re 🤣🤣🤣🤣

 13. Λαμία Λαμία
  Λαμία Λαμία
  22 giorni fa

  O naum te kan ikur pllumbat te ka mbetrur vetem kafazi

 14. Hamide qole
  Hamide qole
  23 giorni fa

  Zooot pfffffffffff lacooio

 15. Humor Shkodre
  Humor Shkodre
  23 giorni fa

  Naumi komplet idiot dhe i trashe. Njeri rruge. Ps: Them qe gruaja ne fjale ishte me fat qe ai beri ate gabim se nese Naumi do ishte sjellur normal un per vete do e kisha kryqezu femren me ate shellje debilesh. Shume perbuzese, shume tallese ne komunikim.

 16. Tajlisa Malaj
  Tajlisa Malaj
  23 giorni fa

  Mortja qe su ha te dyve

 17. edi qato
  edi qato
  24 giorni fa

  O Namun, mos fol me se vetem mut nxjerr nga goja. Turperon figuren e mashkullit i trap.

 18. kela harasani
  kela harasani
  24 giorni fa

  Zysha si shtriga borbardhes nga fytyra .

 19. Rijad Emrulai
  Rijad Emrulai
  25 giorni fa

  Thonin se kta ma real dhe dijn te dashurojn, kurse kjo pordha arrogante ishte ndaj ketij hutit dhe ky huti ofendoi flliqt, dhe e kuptoj ishte ven ne pozit gebkeqe nga kjo.

 20. 01Amos pro
  01Amos pro
  25 giorni fa

  ky naumi ka ikur per lesh eshte per cmendim

 21. Anjeza Kalaj
  Anjeza Kalaj
  25 giorni fa

  Po kjo me demek e la harru shqipen🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ 5 fjal shqip 2 italisht

 22. ALBA_4_LIFE
  ALBA_4_LIFE
  25 giorni fa

  Sa mir ija beri si i vete nga mbas si gore kjo

 23. Erselda Hakorja
  Erselda Hakorja
  26 giorni fa

  Po te ishe per njohje serioze zonje e dashur nuk vije ne nje program skandalesh si ky

 24. Luka Shehu
  Luka Shehu
  26 giorni fa

  Sa i papar me qetesi vazhdonte te hante

 25. Dhurata Zeneli
  Dhurata Zeneli
  26 giorni fa

  Naumi i lodhur ,po qenka egoist kerkon edukatore Jo shoqe jete ....shume i lodhur menderisht pupu ....femrat e gjora ja aty po gjen nje cekic.....

 26. Dhurata Zeneli
  Dhurata Zeneli
  26 giorni fa

  Shume flasin meshkujt , me shume se femrat ,te lodhin ...sillen si romantike peralla ......Nejse suksese 🌟

 27. Zemra Ime
  Zemra Ime
  26 giorni fa

  Ha ;Naum te befte mir Iku debilja pa edukat

 28. blerta bajrami
  blerta bajrami
  26 giorni fa

  Nauni: edi kam gabuarr, por nuk jam penduar per at gabim🤣🤣🤣 i vetmi njeri qe i pelqejn gabimet

 29. Durim Jangozi
  Durim Jangozi
  27 giorni fa

  Shum fallco lindita

 30. Durim Jangozi
  Durim Jangozi
  27 giorni fa

  O naun mir jake bo asaj qe fol italisht.femer e ulet

 31. Esmeralda Zenuni
  Esmeralda Zenuni
  27 giorni fa

  tamam mistrec berati

 32. I.G.K Entertainment
  I.G.K Entertainment
  27 giorni fa

  Bravo Naun, te lumte goja!

 33. whorebag000
  whorebag000
  27 giorni fa

  Ariani meriton nji shpull te flaket. Si nuk e mbyll ate goje veç llapton nonstop sidomos kur flasin femrat por kur fliste Nauni hiç se nderpreu. Sa bajat.

 34. InstegramSHQIP
  InstegramSHQIP
  27 giorni fa

  Po ben reklame librin

 35. Esra bajrami
  Esra bajrami
  27 giorni fa

  Hhahaha

 36. Eduart Zahaj
  Eduart Zahaj
  27 giorni fa

  Ahhh ..jane mbledhur kurevat dhe pederastat dhe u Japin edukat shqiptarve te prapambetut.....😭😭

 37. leana messi
  leana messi
  27 giorni fa

  Samiiii na mêrziteeeee

 38. KleivisAlbania
  KleivisAlbania
  27 giorni fa

  Naumi qenka cun me seder ! Bravo naum !

 39. Sonila
  Sonila
  27 giorni fa

  🤣🤣🤭🤭

 40. Kadare Ilir
  Kadare Ilir
  27 giorni fa

  Lindita karrem Bravo Naum

 41. Kadare Ilir
  Kadare Ilir
  27 giorni fa

  Bravo Naum Nuk ishte per ty

 42. Adi Maloku
  Adi Maloku
  27 giorni fa

  Cecte KY budalle gaboi vai a ti kishte fut nai beshyme ne ftyre.

 43. ALBERT MANCHINI TV
  ALBERT MANCHINI TV
  27 giorni fa

  Bravo naun femrat aty duan ti terheqin pe hude meshkujt

 44. Albana Turk
  Albana Turk
  27 giorni fa

  Naum pederasti qe ska respekt per femra ..si vin turp me ate fjalor

 45. Alexandro Rivolta
  Alexandro Rivolta
  27 giorni fa

  58:40 59:07 Shumë e rëndë thot Naumi, tall trapin me ata të studios 😂😂

 46. Vangjelica Perillo
  Vangjelica Perillo
  27 giorni fa

  Sepse ne shqiptaret nuk ndryshojme edhe se jetojm ne vete te thera te botes sepse shiqeria jone gjithmon jan shqiptaret

 47. Enejda Xhatufa
  Enejda Xhatufa
  27 giorni fa

  Oj debile femen po ti eofendove vet ipari kebo shiring je lp idjote

 48. Ervin Bazelli
  Ervin Bazelli
  28 giorni fa

  Gallat

 49. E B
  E B
  28 giorni fa

  Sa mire shkon Naumi me Antonelen.

 50. Kaizer Al
  Kaizer Al
  28 giorni fa

  Kto paguhen apo si o kjo pune.Ptttuuu fara e keqe

 51. Agron Gjergji
  Agron Gjergji
  28 giorni fa

  Kerkoni falje se çdo gja rregullohet🤦‍♂️😂😂😂

 52. Vangjel Llacaj
  Vangjel Llacaj
  28 giorni fa

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 keta qenkan njeri me keq se tjetri.🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣.Ajo po e provokonte po e ironizonte po e injoronte dhe Naumi nuk vonoi shum ja plasi 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣jepi Naum shkrije talentin🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 me lot

 53. Orsilda Skuka
  Orsilda Skuka
  28 giorni fa

  Sa i shpifur si episod Naum mashkulli me i neveritshem qe mund te kem pa.

 54. Katastrof albania
  Katastrof albania
  28 giorni fa

  itsuns.info/rock/maTKoaVrmY2uomU/video

 55. Free Store
  Free Store
  28 giorni fa

  Kjo lindita sa me shum hironi i fliste ktij trapit beratit

 56. Lum Berisha
  Lum Berisha
  28 giorni fa

  Cfar psikopati qenka ky Naumi 👎

 57. Viktor Ulaj
  Viktor Ulaj
  29 giorni fa

  Bravo naumi je i drejt

 58. Haziz Laci
  Haziz Laci
  29 giorni fa

  Emisjin baxhellash

 59. Kadri Berisha
  Kadri Berisha
  29 giorni fa

  Ky far Naumi duhet të përjashtohet nga ky program me urgjenc ky nuk të ashtë njeri ky tek ashtë si kafshë , injorant , genjeshtar . Pra mos e flliqni ket program . Ky genjen se gjoja zonja nuk e falenderoj ket gomar ! Ju lutem perjashtoni ket injorant .

 60. Marsela Shehaj
  Marsela Shehaj
  29 giorni fa

  Si te vesh ne loje nje, mashkulle mos u cudisni nga reaksionet, mire ja ka bere, (nese e ka organizuar me ate mazllemin tjeter, kjo,)

 61. Zenepe Llanaj
  Zenepe Llanaj
  29 giorni fa

  HIK ORE

 62. Lili Elb
  Lili Elb
  29 giorni fa

  At mosh qe keni pak e keni ofendimet

 63. Neri keci
  Neri keci
  29 giorni fa

  Naumi, je i madh...

 64. Shaki Bambola
  Shaki Bambola
  29 giorni fa

  Sa injorant naumi

 65. Mimoza Martini
  Mimoza Martini
  29 giorni fa

  Këta Jan Te neveritshem! Te neveritshem. Prindi im Te Jet aty si flas më goj kurre . Palaqo .

 66. FLORI
  FLORI
  29 giorni fa

  Naum tlumt hari 😂😂

 67. bleron breznica
  bleron breznica
  29 giorni fa

  next perputhen: PERPUTHEN +60

 68. Valbona Lleshaj
  Valbona Lleshaj
  Mese fa

  Tapë në studio e më tapë në takim Naumi. Linda, gjithë kjo zonjë e nderuar italiane me prejardhje fshatareske, sepse qytetaret nuk e harrojnë gjuhën shqipe, na tregon kulturë dhe edukatë. Emision që lë shumë për të dëshiruar. Gjithsesi, do zoti e përputhen pa përleshje.

 69. elma muca
  elma muca
  Mese fa

  A jam e vetmja qe mendoj se ne fillim lindita e provokoi pafund naumin duke bo skena arrogante si adoleshente e vonuar e duke e ofenduar edhe pse nuk jam dakord me fjalet qe perdori me pas naumi

  1. Otr Ooo
   Otr Ooo
   27 giorni fa

   E une ashtu mendoj

 70. Fleur Floo
  Fleur Floo
  Mese fa

  Meshkujt legena te shqiperise si i ri si i vjeter trapa

 71. klea sina
  klea sina
  Mese fa

  Vdiqa peshqesh 😂😂pas peshqeshit 😂😂😂Ci keni keto budalliqe mor Zot mos vazhdoni me 🤮🤮🤦‍♀️🤦‍♀️

 72. mia mia
  mia mia
  Mese fa

  Naum ke shum të drejt se dhe kto lloj femrash i duan burrat ti ken posht vetes gjithmon

 73. mia mia
  mia mia
  Mese fa

  Dhe ti Bora mos u shtir shum feministe dhe kunsërvihesh Arianit

 74. mia mia
  mia mia
  Mese fa

  Arian ke fol shum drejt se dhe kjo Lindita duket shum e përdredhur dhe ka ofendu Naumin

 75. Tirana 2001
  Tirana 2001
  Mese fa

  Naunin..per b...e the per jashte.Rrugac pa edukate. Selfish,mendjemadh

 76. Aneta Lica
  Aneta Lica
  Mese fa

  Naum je mashkull ordiner po po si te mbajn ne program plehr

 77. tiara tiara
  tiara tiara
  Mese fa

  Ik o llum Naumi !!!!! E papar si tolerohesh😡😡😡

 78. Alba Balliu
  Alba Balliu
  Mese fa

  Ky Naumi duhet te zhduket nga aty.Ma shpifi

 79. Alien Planet
  Alien Planet
  Mese fa

  Me humor qënkan të lezetshëm këta plus 40 .😀😅

 80. Sadullah Muji
  Sadullah Muji
  Mese fa

  Emisioni ma i miri deri me tanii

 81. Maria Titi
  Maria Titi
  Mese fa

  keta njerez vene i ulin vlerat vetes apo vertet te njihen Duket qe cdo gje eshte fallco emision skandaloz hahaha

 82. Ludmilla Malaj
  Ludmilla Malaj
  Mese fa

  Uaaa sa ka ndryshuar kjo mi, kur punonte ne burgt ishte shume ndryshe., sa e pafajshme duket, lum kush do e marr.Fatin mal do e kesh, me kete karakter te forte dhe bukuri qe ke, rruget I ke te hapura.

 83. Berta Panxhi
  Berta Panxhi
  Mese fa

  Auuuuu! Sa turp! Sa injorant! Burri 40 e kusur vjec dhe flet ne kete menyre. Turp po se perjashtuan.

 84. Balli Kombetar
  Balli Kombetar
  Mese fa

  Me pak fjal histori kurvash veterane

 85. Anushi
  Anushi
  Mese fa

  Urgjent produksioni ta nxjerri jasht kete alabakun pijanec Naunin!

 86. Brunilda Lazaj
  Brunilda Lazaj
  Mese fa

  Uaa Naumi peshqeshi thot akoma.qenkaa llummmm uaaa na hapi barkun

 87. Brunilda Lazaj
  Brunilda Lazaj
  Mese fa

  Skandallll, per cfare e mbani Naumin akoma. Mbeturin rrugesh. Fuoriiiiiii

 88. valdet ademi
  valdet ademi
  Mese fa

  O ju quna apo burra spo di si tju them po ju duhet ta keni nder te dilni me nje princesh si Lindita kjo vaz meriton nje mashkull shum bukur e te ju spo shof bukuri as gjentil nuk jeni

 89. Mr. Dree
  Mr. Dree
  Mese fa

  Ato plakat do ju vdesin ne koltuk hahaha

 90. Toni Sula
  Toni Sula
  Mese fa

  Mir ja beri naumi se qimi e kurdisi kte takin Nuk e hengri Naumi edhe sesht pishman 😂😂😂

 91. Bujar Iljazi
  Bujar Iljazi
  Mese fa

  Bora ti je maxhupe gabele

 92. Amor Amor
  Amor Amor
  Mese fa

  O Naum po qenke cop fare mo vlla . Po qenke legen fare . Karagjoz . Pler. 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮 mbeturin . Mjer ajo femer qe nje dite do meret me Ty .

 93. Laci 33
  Laci 33
  Mese fa

  BOBO KY ESHTE I CNENDUR NAUMI DUHET TA CONI NE CNENDINE

 94. Visskle Visskle
  Visskle Visskle
  Mese fa

  Kercenon nje grua e shan me familje me femi ky esh per burg

 95. Visskle Visskle
  Visskle Visskle
  Mese fa

  Mbylleni

 96. Visskle Visskle
  Visskle Visskle
  Mese fa

  Futeni ne burg kte fis qirin mbylleni emisionin

 97. Visskle Visskle
  Visskle Visskle
  Mese fa

  Ti naum o fis qir ku vete me kte ze byth qir vetem mos me dalsh para do ta rjep koken o mama qir

  1. Igli Mane
   Igli Mane
   Mese fa

   O legen

 98. Irisa Shtrepi
  Irisa Shtrepi
  Mese fa

  Ky qenka trap 😂😂😂😂😂

 99. Irisa Shtrepi
  Irisa Shtrepi
  Mese fa

  😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 100. Irisa Shtrepi
  Irisa Shtrepi
  Mese fa

  😂😂😂😂o zot ca idioti,hiqeni nga emisioni Naumin uuaaaa cfare fjalori,,hiqeni ate injorant cfare emisioni jeni qe e mbani ate kafshe😂😂😂😂