60 sekonda: Mevlani i përgjigjet Ledjanës!

2 900 visualizzazioni 297K

ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Ndiqni PRIVE:

Web: prive.al/
FB: PriveTVShow
Twitter: PriveKlanKosova
Instagram: prive.al

Commenti

 1. Muaz Memeti
  Muaz Memeti
  Ora fa

  Qenka tu qi plaken e vet ejj

 2. Ergi Prifti
  Ergi Prifti
  28 giorni fa

  Eka bo ne mengjes me Aristelsn prandaj ithot shpirt ledjana dhe Antonela esollen rrotollMevlan mavrine

 3. Pushime Taci
  Pushime Taci
  Mese fa

  Mevli je i pa par😅😅😅😅😅😅

 4. Pushime Taci
  Pushime Taci
  Mese fa

  Mevli je flori te duan te gjith🥰🥰🥰🥰🥰🥰

 5. kosovo kosovo1111
  kosovo kosovo1111
  Mese fa

  ✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️

 6. Klidia
  Klidia
  Mese fa

  Iiiiii pleraaaa po ky i ka then ledianes qe jam martu per letra

 7. BMX_WoLFIEZ
  BMX_WoLFIEZ
  Mese fa

  Shum furbo edhe ti

 8. Enejda Xhatufa
  Enejda Xhatufa
  Mese fa

  1

 9. Gladiola 1992
  Gladiola 1992
  Mese fa

  Je martuar për letra jo tha po në program tha po hajde mashtrim hajde 😂😂

  1. Xhulio20 Gjona
   Xhulio20 Gjona
   Mese fa

   Pjo Tha nqs se e degjon me vemendje

 10. Afrim Pllana
  Afrim Pllana
  Mese fa

  o mevlan a hala e don ledijanen a

 11. Aldo Limani
  Aldo Limani
  2 mesi fa

  gjeja per qe ben n mgjes ca ben, ky thot perqafoj mamin okey ktu skam problem po kur t pyti kur ke bo seks per her t funit pse I the n mgjes o vlla se sdum me marr vesh se ca bo ti me plaken tate 🤣🤣🤣🤞 Tallem tallem kam humor burgu😝😂

 12. Jonky YT
  Jonky YT
  2 mesi fa

  Ne mengjes e puth nanen edhe ne mengjes ki ba seks 😂🤔

 13. Leksi G
  Leksi G
  2 mesi fa

  Ca bo cdo mgjes perqafoj mamin mardhenia e fundit seksuale sot ne mengjes SUS ghaaaaaaa 😂

 14. Ledi-Sula Ledi-Sula
  Ledi-Sula Ledi-Sula
  2 mesi fa

  Perqafon mamin nmengjes,ben seks ne mengjes,si i bie tash.🧐😅🤦‍♂️

 15. bouytt guyt
  bouytt guyt
  2 mesi fa

  Mevlani ledjana jeni cifti me i preferuar jeni me te miret si di qe te jen punet.ju do mbeteni me te miret

 16. Osmeni 31
  Osmeni 31
  2 mesi fa

  Kurë e pjueti kazetari mevlanin se kurrë k bërë seks për herë të fundit të gjithë uhabitëm dhe thamë se kushë do hishte por me ndërmënd mevlani atë ditë ka bërë seks me Aristelën

 17. Aidas Merz
  Aidas Merz
  2 mesi fa

  E vertetove se nuk je aspak i sinqerte...! Ti vete ke thène qe je martu per letra ne gjermani...tani the jo...! Seksi nenkupton dy persona pse nuk e tregon personin ? Je i pa sinqerte !👎 ose je rrugaç ! Nuk i duhesh asaj qe te ka blloku se ajo eshte akoma Shqiponje dhe e kupton kush mundohet per karriere e jo per dashuri te paster !👎👎

  1. C Alb
   C Alb
   2 mesi fa

   Tha : “pjo” per punen e letrave per shaka plus nuk mund ta thoj kudo se po e tha shpesh ja heqin letrat. E para kjo. E dyta, a je ne terezi? Pse duhet te thot personin me te cilen ka kryer marredhenie, eshte dicka intime qe s’i duhet kujt jo me te thoj personin. Mos do dhe oren dhe sa zgjati? 😳😂

 18. Kushtrim Morina
  Kushtrim Morina
  2 mesi fa

  Ti thu nuk genjej neper intervista tash genjeve or torollak kur je kan ne perputhen ke than jam kan i martum per letra tash the nuk jam kan genjeshtar or mut ni her thu mevlani jam ni her thu mevli ty ste bjen fije kush se qaq shum qe genjen nuk e ke iden as vet ni her thojshe skam vlla jam i vetem tash te dul edhe vllavi po ndoshta se ki vlla prej dy prindve ndosha prej mamit e ke vlla e baben nashti nuk e din se kush esht genjeshtar muti

  1. bouytt guyt
   bouytt guyt
   2 mesi fa

   Ne puntaten e fundit tetha Antonel mosu shtir sikur ika fajet Ledijan kur vet ike fajet dhe poele njerin ne ^balt^keshtu qe ele Ledijanen ne balt tash ban sikur pedon,ja majt der

 19. Llajna Llajna
  Llajna Llajna
  2 mesi fa

  A pinci qe osht ky , Krejt e kom nje Bindje qe ma i shtiruri o kon aty 🥴

  1. Nobody
   Nobody
   5 giorni fa

   Njejt👍🏻

 20. Linda Linda
  Linda Linda
  2 mesi fa

  i beri ping pong antonela ketij e themi ne ka faj ledjana ,nje mashkull kur ben zgjedhjen ca gjera i ka te frenuara

 21. Bekim Murati
  Bekim Murati
  2 mesi fa

  Prap ka konkuru mevlani ne perputhen hahahah ...

 22. Fljorentina Abdi
  Fljorentina Abdi
  2 mesi fa

  Sexi n mengjes me mamin 😂

  1. Km Mm
   Km Mm
   2 mesi fa

   O kafshe pylli 💩💩

  2. Albania Albania
   Albania Albania
   2 mesi fa

   Qar idjot e qa flitni keshtu keni vet nan

 23. Anna Anushi
  Anna Anushi
  2 mesi fa

  Ua une e kisha harru kete 🙄🤣🤣🤣 ca marin intervist turp 🤮🤮

 24. Michaili Ndresa
  Michaili Ndresa
  2 mesi fa

  o Mevlan,kur te pyten a e fal tradhetine?pergjigjia jote ishte never dmth kurre . Po Lediana a duhet te ta fali tradhetine qe ti je i ndergjegjshem,ti e tradheton me Antonelen?

  1. Gezim Hoxha
   Gezim Hoxha
   Mese fa

   Po ku ka qene nonjhere me Ledianen bashke ai qe na e paska tradhetuar me Antonelen 🤣🤣🤣

 25. ArmenD MorinA
  ArmenD MorinA
  2 mesi fa

  👑

 26. Andi Andi
  Andi Andi
  2 mesi fa

  O selak po ti e dije se Ledjana ka burrin nburg dolet çift per show çdo intervist genjen her thua je martu per letra e her jo.her thu ke punu ne piceri e her asistent

 27. Tea Tea
  Tea Tea
  2 mesi fa

  mevlan je yll martohu me ledjanen se ajo a yll

 28. Lati Prezja
  Lati Prezja
  2 mesi fa

  Po akoma takohet ky me antonelen .. dhe pret ti flasi ledjana pastaj ...o cun hiq dor nga ajo putana ..sa sje von se ka me te ardh ne der

  1. Prizren Prizren
   Prizren Prizren
   2 mesi fa

   Mos me pas kan antonela qe nga fillimi kta do ishin shum me mir sot sdo kishin kto zenka ishalla bashkohen M&L♡♡

 29. Engjellushe Pershaku
  Engjellushe Pershaku
  2 mesi fa

  Po’ ti je djal flori po mos nguro te pajtohesh me Ledjanen se Po ju plas shpirti sa njeri tjetrit Po nje gje me vje cudi si nuk hek dore nga Antonela per mos humbur Ledjsnen qe eshte vajze me edukuar dhe me karakter Mos u trego koke fort po largoje Ate ndyrsire qe Te tradhetoje me Atdheun dhe shtiresbpastaj sekure kishte ndjenja per ty ajo Te do ty vetem per te mbuluar turpet

  1. flutur kurti
   flutur kurti
   2 mesi fa

   po te gjith ate presim te bashkohet me ledjanen

 30. Ballistet Tetovë—Albania
  Ballistet Tetovë—Albania
  2 mesi fa

  fc latta klubi ma i carti oooo

 31. Meli Mason
  Meli Mason
  2 mesi fa

  Cun mamaje, te gjith e dum mamin po sikur ska lezet menyra si e thot... . Ke shpetu o Ledjan, se ky esht cun mamaje qe rrin tu fshi qyrret ke fustani mamit

  1. Meli Mason
   Meli Mason
   Mese fa

   @lol ciao fiks, plotesisht dakort me ty!

  2. lol ciao
   lol ciao
   Mese fa

   @Xhejlane Hamidi nuk esht puna se personi qe s'do maman, nuk do edhe gruhen, po dhe si thote ai qe nuk do rrinte kurre me nje goce qe se pranonte nena, nuk thuet. Sepse kur ti martohesh pse zgjedh dike per te jetuar, e ben per vete. Se merre per nenen tende,po për te kaluar jeten me bashkëshorten qe ke ne krah.

  3. Xhejlane Hamidi
   Xhejlane Hamidi
   2 mesi fa

   Ai person qe sedon familjen ose maman , sdin me dasht as gruan

  4. Meli Mason
   Meli Mason
   2 mesi fa

   @Eriselda mendjen e flliqur e perverse e ke vet ti. Se me shum se e don femija nenen e vet ska e une jap jeten per mamin tim. Por qe ska lezet te bej si cun mamaje ska.

  5. Eriselda
   Eriselda
   2 mesi fa

   Po ca nuk ka lezet? Apo se keni ju mendje te flliqur e perverse? Ai flet per nenen sic flasin te gjithe dhe une te njeriu i shtrenjte nenen do thoja. Edhe vete Ledjana ka folur per nenen e saj disa here.

 32. Moin
  Moin
  2 mesi fa

  Ne puntaten e fundit tetha Antonel mosu shtir sikur ika fajet Ledijan kur vet ike fajet dhe poele njerin ne ^balt^keshtu qe ele Ledijanen ne balt tash ban sikur pedon,ja majt dere sa unkry emisjoni qete marrish pak fam si unkry pas dy ditesh erdhe idhaje deklaraten mezi kishe prit.esot Shkon iban asaj prostitutkes pica bile me zemer,dhe lyp hala Ledijana mu kthy teti le nje der te hapur paaaaaa!

  1. Prizren Prizren
   Prizren Prizren
   2 mesi fa

   @Moin amin ishallla bashkohen kam bedim ne zot do i bashkoj

  2. Moin
   Moin
   2 mesi fa

   Ishalla nuk jam kunder aspak mevjen keq teper pe Ledijanen qe evlersoj shum si njeri,se per keta tedy ekam shiku emisjonin dasht Allahu ti bashkoj keta tedy samashpet,se kush eprish nje qift ne kuran shkruen ka perish nje gjami🤲

  3. Prizren Prizren
   Prizren Prizren
   2 mesi fa

   O do bashkohen mevlani dhe ledjnaa ishalla sa ma shpejt

 33. 2021🥰
  2021🥰
  2 mesi fa

  Shum bukur tu ka përgjigj ta kabo 8 me 2 hahahahahaha brravo Mevli

  1. Prizren Prizren
   Prizren Prizren
   2 mesi fa

   Nuk te kuptova

 34. Lushi Morava
  Lushi Morava
  2 mesi fa

  Ledjana ⭐

 35. djali mistrec
  djali mistrec
  2 mesi fa

  Na keni ca melvanin me keto baxhella

 36. Prizren Prizren
  Prizren Prizren
  2 mesi fa

  Mevlan♡Ledjana qifti me i bukur ne bote♡♡♡♡♡ M&L♡♡sa mir e tha mevlani e bukur sikur zana♡♡

 37. Mitro Dedi
  Mitro Dedi
  2 mesi fa

  Pse 60 sekonda mevlani ....😒

  1. Hello It'sMe
   Hello It'sMe
   2 mesi fa

   Pse sa minuta po don?

 38. Mitat Beshiri
  Mitat Beshiri
  2 mesi fa

  Lediana ⭐

 39. Γαρύφαλλα Παρασυρη
  Γαρύφαλλα Παρασυρη
  2 mesi fa

  Bravo mevlan gruja si mos ty respektoj familjen ku e con ska vler mos gabo

 40. Ermal Cullhaj
  Ermal Cullhaj
  2 mesi fa

  je yll bote ti je

 41. Anxhi M
  Anxhi M
  2 mesi fa

  Mevlo mos i shfaq kaq haptazi haramlliqet😂

 42. El Albanés
  El Albanés
  2 mesi fa

  Kot

 43. Mikel Kurti
  Mikel Kurti
  2 mesi fa

  Nuk genjej shpesh tha ne funde ja futi kot sot ne megjes unduk atje gje genjeu se umendua edhe qeshi 🤣🤣

  1. Mikel Kurti
   Mikel Kurti
   2 mesi fa

   @Kur Legjenda hahahahahah athua eshte

  2. Kur Legjenda
   Kur Legjenda
   2 mesi fa

   Mikel: nuk genjeu, te verteten tha E ka qi nbyth gracjano I ka shku nkrevat i ka hyp ja ka ca bythen. E pe si qeshi i ka pelqyer Se kshu jan kavajsit gay

  3. Tan Nat
   Tan Nat
   2 mesi fa

   Né nje debat Sindi i tha Mevlanit Ti je aktori me i madh ktu. Kam shume deshire te di cfare mendimi ka Sindi ,A vazhdon te jete Mevlani aktor apo jo

 44. I PANJOHURI ????
  I PANJOHURI ????
  2 mesi fa

  Hahahaha gazetari e pyet Qfarë bën në mëngjes Mevlani thotë: Perqafojë Nenen Pastaj në fund e pyet marrdhënia e fundit seksuale: Sot ne mengjes Qka kuptoni nga kjo hahahahah😂😂?????

  1. Kur Legjenda
   Kur Legjenda
   2 mesi fa

   @cookie per fat te keq me dor e mba kot Se i ka mshu gracjano mengjes ja ka ca bythen.E shef si qesh duket qe esht knaq. Bythqir ma kavajs E la gjermanin per arsye pazari 5 euro Ktu merr 10 euro😂😂😂😂😂

  2. cookie
   cookie
   2 mesi fa

   @Prizren Prizren pse do rri mevlani ta mbaje me dore edhe ai ka te nje dashur

  3. fredi nelson
   fredi nelson
   2 mesi fa

   @Prizren Prizren ska ba hajgare hiq ashtu si tha esht e vertet per pergjigjjen e fundit e kam fjalen

  4. Meli Mason
   Meli Mason
   2 mesi fa

   Qe e bon me mamin 😜😂

  5. Prizren Prizren
   Prizren Prizren
   2 mesi fa

   Ka ba hajgare ma ju a besoni se vertet aj ka ba hajgare

 45. Kl
  Kl
  2 mesi fa

  Si i komentoni veshjen sikur ju vishni rroba të reja çdo javë. A thua se keni lindur në Gucci. Ncncn. 🤦🏻‍♀️

  1. cookie
   cookie
   2 mesi fa

   Po pakten ta veshi te bardhe ose te zeze se nuk bien ne sy

  2. Kl
   Kl
   2 mesi fa

   @Moin Edhe? Se ka jetuar në Dusseldorf nuk d.m.th qe mund të ketë pas mundësi të vishet me ato firmat që thua ti se ai përveçëse mban veten, mban dhe familjen, po edhe sikur të kishte secili ka stilin e vet të të veshurit dhe nuk ka asgjë të keqe të veshi të njëjtat rroba, sepse të gjithë veshin të njëjtat rroba, jo çdo ditë, po aq këmisha ka një rob i thjeshtë sa atë qe vesh në x ditë do e veshi prap.

 46. vanesa
  vanesa
  2 mesi fa

  Ehhhh more fshatar

  1. Tan Nat
   Tan Nat
   2 mesi fa

   Eshte mbi te gjitha njeri i mire

  2. vanesa
   vanesa
   2 mesi fa

   @Eriselda 😛😛😛😛😛👎

  3. Eriselda
   Eriselda
   2 mesi fa

   @vanesa Ehaaaa me kete pergjigje qe dhe te kerkoj une falje qe t’u pergjigja. Je shume lart ti me inteligjencen. Na fal o genius! 😅

  4. vanesa
   vanesa
   2 mesi fa

   @Eriselda ju ne shqiperi jeni gjith fshatare te prapambetur 😢😛🤣

  5. Eriselda
   Eriselda
   2 mesi fa

   Zakonisht fshataret shajne te tjeret nga origjina 😜

 47. Valbone Ibishi
  Valbone Ibishi
  2 mesi fa

  O burr i botes me hit te esht ber ajo kemisha (gjaketa) se sa ti gjuaje bre at pusajk se edhe nuk esht e shtrejt kemish koti

 48. Ardian Cela
  Ardian Cela
  2 mesi fa

  Ju njerzit qe ende shkruani romane per ciftet e Per’puthen s’jeni ne rregull. Djali ca nuk tha ne interviste, tregon pjese nga karakteri vet ju i bini fyllit me nje vrime. Medet

  1. Leonard Tita
   Leonard Tita
   Mese fa

   😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁

  2. Shpresa Berzeshta
   Shpresa Berzeshta
   Mese fa

   Dhe

  3. Lorent Kerhanaj
   Lorent Kerhanaj
   2 mesi fa

   Epo kjo qe e the i meriton edhe like-t e amerikes👍

 49. E H
  E H
  2 mesi fa

  Si qesh cfar cuteness qe e karakterizon 😂😂 1:12

  1. yuli gagarin
   yuli gagarin
   2 mesi fa

   Te palos krejt me ate buzeqeshjen

  2. Ersila
   Ersila
   2 mesi fa

   Ate po mendoja kur po e shihja, cfare te qeshme fantastiquee qe ka🤷🏻‍♀️😂

 50. Fatjonbello Fatjonbello
  Fatjonbello Fatjonbello
  2 mesi fa

  Mevlani ledjana jeni cifti me i preferuar jeni me te miret si di qe te jen punet.ju do mbeteni me te miret

 51. cookie
  cookie
  2 mesi fa

  E paska gjet nusen mevli paska bere sex sot ne mengjes qenka i gezuar se e ka tha ajo shtaza duke e mashtruar

 52. cookie
  cookie
  2 mesi fa

  Kemishen ndrroje ka nje here se vajzat i ke ndrru boll

  1. Eli
   Eli
   2 mesi fa

   Njerezit e thjesht ngelen po te thjesht si do qe ti ndryshoi jeta.Ai rrezaton miresi vetem buzeqeshja I ben sa per 1000 kmisha qe mund te nderrosh ti o naj kok bosh tjeter

 53. Klajdi Sula
  Klajdi Sula
  2 mesi fa

  Antonela mevlani ❤

 54. Video Photo
  Video Photo
  2 mesi fa

  Aman vec me ledjanen mos u bashko me 🙏

  1. Xhani Xhani 🌼
   Xhani Xhani 🌼
   2 mesi fa

   @Prizren Prizren kurr e per jete. Harroje

  2. mo Mo
   mo Mo
   2 mesi fa

   Ne fansat duam.bashkim. bashkim bashkim.me.Ledjanen

  3. Ariana Grande
   Ariana Grande
   2 mesi fa

   @Prizren Prizren po qa asht tu mu dasht mu a bashkohen ajo po kur ishte perputhen na beri te dalim nga mendja krejt por ty edhe pas perfundimit te paska lan me pasoja ledjana me mevlanin

  4. Prizren Prizren
   Prizren Prizren
   2 mesi fa

   @Ariana Grande do bashkohen mos ki merak M&L♡♡♡

  5. Ariana Grande
   Ariana Grande
   2 mesi fa

   Prz shum ma mir ba mos me u bashku me ta se kjo me sa kam kuptu une do veq me i shku mrapa sikur asht e pikun prej qielli

 55. Arti Art
  Arti Art
  2 mesi fa

  Ik o loqe

 56. Ota Ote
  Ota Ote
  2 mesi fa

  ZEMRA IME❤🦋🌙

 57. valmire halili
  valmire halili
  2 mesi fa

  Shpresoj te bashkohen Mevlani dhe Ledjana sepse jan çifti im i preferuar ❤

  1. Prizren Prizren
   Prizren Prizren
   2 mesi fa

   Amin ashtu edhe per mua qift perfekt

 58. Tani Hoxha
  Tani Hoxha
  2 mesi fa

  Yll si gjithmon ❤️❤️❤️

 59. Prizren Prizren
  Prizren Prizren
  2 mesi fa

  Hahhaah mevlan bravoo iu pergjigje shum bukur ledjanes LEDJANA E BUKUR SIKUR ZANAA nuk jam ba pishman qe ja kum ba kangen tha mos u merr me antonelen sja vlen as shoqe ta kesh e the vet e shikoj sjelljen dhe e ka sjelljen ledjana dhe vajz te mir se ledjana ske me gjet M&L♡♡♡ ishalla bashkoheni sa ma shpejt♡♡♡ jepni nje shans te dyt per njeri tjetrin do ja vlej me beso mevlan ledjana sepse jeni qift shum i bukur

  1. Miradije K
   Miradije K
   2 mesi fa

   Puke

  2. Miradije K
   Miradije K
   2 mesi fa

   @cookie cookies cookie

  3. cookie
   cookie
   2 mesi fa

   @Dekjana Veizaj ajo asht mashtruse mos i beso qfare thote mashtroj mevlanin dhe gjith puplikun kurvat keshtu jane mos beso prandaj i thote mevlanit te dua ste dua asht putane rrugaqe rrugash me burra te palestrum gjith diten tu shkund bythet

  4. Dekjana Veizaj
   Dekjana Veizaj
   2 mesi fa

   Po lajme te pavereta genjeshtra Po prese shani Ledjana Po fusni kote tha vete ne prive se jame beqare Po thasheme me duket se keni inate Ledjana qe flasin keshtu ju lutem ketheni pergjigje ju lutem

  5. cookie
   cookie
   2 mesi fa

   @Dekjana Veizaj a deshte pergjigje ka shku me dashnorin e palestrum ai ja ban me qit vaj mevlani nuk ja ka mush synin lopes

 60. Anila Kurti
  Anila Kurti
  2 mesi fa

  Po kur do te jepet kjo?

  1. Ballistet Tetovë—Albania
   Ballistet Tetovë—Albania
   2 mesi fa

   po shkrun intervista 60 sek. moj zogze a pret tjet 10 min

  2. army ot7
   army ot7
   2 mesi fa

   Hahahaha ca loti

  3. Mila Mata
   Mila Mata
   2 mesi fa

   Sapo u dha dhe e pe 😊