Debate dhe keqkuptime në studio.“I thithur” në qafë Sara braktis në takim Geljanin - Përputhen6Prill

8 934 visualizzazioni 1M
Intrattenimento

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ITsuns Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Commenti

 1. Ajnishah Rexhepi
  Ajnishah Rexhepi
  14 ore fa

  Antonela:Po flet dikush? Bora:Po po flet dikush është mevlani. Të tha qepe🤣🤣

 2. Nertil Tili
  Nertil Tili
  21 ora fa

  Bravo arjan ja dhive te trrejave atyre fallcove Antoneta jasemina dhe sara me vk aty me baxhella se ato ska koplet fallo sa per fam dhe bravo princi jan llumi shqiperis te trreja.

 3. Sadije Coli
  Sadije Coli
  Giorno fa

  P

 4. Fation Agaraj
  Fation Agaraj
  2 giorni fa

  Bravo Rinian... Come hai parlato e come ti sei ritirato nei confronti di Antonella... Questa cosa ti fa onore...

 5. Fation Agaraj
  Fation Agaraj
  2 giorni fa

  Antonella ti prego se l’unica che sei veramente più falsa di tutte. Facevi la commessa in Italia come se fossi la più brava, e alla fine sei finito in un emissione e fai la cameriera di giorno. Ma secondo voi quale negozio al mondo lascia un dipendente così a lungo lontana dal luogo di lavoro!!! Quindi non ditemi che tutto lì dentro non è organizzato e falso!!! Albanesi state perdendo la vostra dignità!!!

 6. Fation Agaraj
  Fation Agaraj
  2 giorni fa

  Per una volta Ariani ha detto una cosa giusta come le ragazze devono rispondere, e ha risposto bene a Sara che è veramente maleducata, come è anche Antonella veramente maleducata e poi alla fine anche Jasmine è veramente maleducata.

 7. Altinë Hyseni
  Altinë Hyseni
  2 giorni fa

  21:30 mua m duket qe ky mevlani xhelozon antonelen

 8. D. H
  D. H
  2 giorni fa

  Bravo Geljan qe s're pre e ksaj zuskes

 9. Xheladin Elezi
  Xheladin Elezi
  2 giorni fa

  uk e di si e lejoni at princ mullarin aty hiqeni nga aty ooooooo perputhen

 10. Xheladin Elezi
  Xheladin Elezi
  2 giorni fa

  bravooooo Arian deri me sot kurr me mir ske fol jepju edukat dhe gjuhe shqipe se si duhet te flitet ✌🏻✌🏻✌🏻✌🏻🇦🇱✌🏻🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰

 11. xhensila sulaj
  xhensila sulaj
  2 giorni fa

  ylli geljani

 12. xhani ibershimi
  xhani ibershimi
  3 giorni fa

  Edhe une boks baj edhe shenja kam

 13. Ina
  Ina
  3 giorni fa

  Bleriam hallallllll nuk te duhet Antonela

 14. Loris Maliqi
  Loris Maliqi
  3 giorni fa

  Te ha blerimi hahahahah

 15. Nertila Fjerza
  Nertila Fjerza
  3 giorni fa

  Një herë në javë duhet të lënë të zgjedhin meshkujt femrat !

 16. Bes Bau
  Bes Bau
  3 giorni fa

  GELJAN VELLA TE LUMTE 👍👍👍 JA BERE SHAH MAT KSAJ SHTRIGE TE FLLIQT!!! TI BLERIM SHKO FALE NAMAZIN DHE MOS HA MUT KOT E KOT.. GELJANI ESHT TOP DJAL 👍👍👍

 17. Travel with ANNA
  Travel with ANNA
  3 giorni fa

  itsuns.info/rock/hZ-TbaGhf5mdgno/video

 18. Linda Jeta
  Linda Jeta
  4 giorni fa

  Giljani 💥👏

 19. Mirvete Doda
  Mirvete Doda
  4 giorni fa

  Bravo te qoft ty Gelian 👏👏👏👏

 20. Piera Matteoni
  Piera Matteoni
  4 giorni fa

  1

 21. Piera Matteoni
  Piera Matteoni
  4 giorni fa

  O bora thirri mendjes. Ku shkon me ate veshje skandaloze. Moj fshatarke

 22. Leila Kopshti
  Leila Kopshti
  4 giorni fa

  👑ARIAN KONOMI 👑 Mëndje ndritur 👏

 23. Tiktok Official
  Tiktok Official
  4 giorni fa

  Se ka provu t harixhiut kjo sara pranaj fol kshu😂

 24. Albert Mince
  Albert Mince
  4 giorni fa

  Arjani ka lujt mendsh me kta kllufa😂😂😂😂😂😂

 25. Νίκος Γαλαίος
  Νίκος Γαλαίος
  4 giorni fa

  O geljan cja bere mir asaj lepirses qe lepijet me te gjith ashtu ben ajo me te gjith , loj e ka ajo po lere per tu ber e famshme 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮doli dhe dhia me bisht perpjet mortja la fanaret ne greqi dhe tha prit te behem e famshme qe te rritet klientela te gjitha kshtu e duan ato arrogantet llumi i shqiperis shiko per pak fam ca bejn si femra hith e prit rrasuni bananen mesa mudesi te krni cuna dhe ne fund te dites heeec vazhdo rrugen 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 26. Laura Kasemi
  Laura Kasemi
  4 giorni fa

  O princ te lumte goja sa mir jua bere ketyre ...

 27. Liridon Stublla
  Liridon Stublla
  4 giorni fa

  Oooooj poshtersina o perbindsha. Pse bre spe fshini emisionin kejt veq reklamat edhe emrin perputhen me lan. A n400 an doni me nuk pare e me fitu a. Me shikime e klikime tona . Na emisionin dojm me kqyr se dyqanet e reklamat i kqyrem ne tjeter kanal

 28. Ansel Ansel
  Ansel Ansel
  4 giorni fa

  Antonela je shum shum femer fallco . Je shum e flliqt 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 29. Leda Rouka
  Leda Rouka
  4 giorni fa

  A Jasmine shko moj se nuk ke ftyr te efendosh Princin ti se je nje femer e ulet ke ftyr ti ik... Budallaqe 🤑🤑🤑🤑

 30. Franceska Kovaci
  Franceska Kovaci
  4 giorni fa

  Princ mos bjer preh e llumit të shoqërisë . Ato janë plehra

 31. Mer Vaa
  Mer Vaa
  4 giorni fa

  54:15 kush e pa shikimin mes Rinianit dhe Blerimit

 32. apollonia fier
  apollonia fier
  4 giorni fa

  Po cfaj ka ky qe kto jan baxhella

 33. Food For the soul
  Food For the soul
  4 giorni fa

  Mir e tha Princi, llumi Shqiperis!

 34. Ervin Kacoli
  Ervin Kacoli
  4 giorni fa

  Po miza ne koken e Arjanit !! Boni ulje parkimi !! Hahahaah min 41

 35. Majlinda Koci
  Majlinda Koci
  4 giorni fa

  itsuns.info/rock/bWuxjJuBp2uvh3o/video

 36. Orhan Veapi
  Orhan Veapi
  4 giorni fa

  Bora ... a me vaj je ly qe zdret qekaq shum a qka u ba ...??!!

 37. Lindita Azemi
  Lindita Azemi
  4 giorni fa

  Ky blerimi me ngjan sikur esht nga komuna e likoves dsht e vertet apo jo..seps ekam pasur ne gjenerat me duket

 38. Lala Mimi
  Lala Mimi
  4 giorni fa

  Shum mirë ja bërë Arjani këtyre femrave

 39. Genis Alija
  Genis Alija
  4 giorni fa

  Une jam Genis 6t vjec. Ju lutem me beni like dhe subcribe 🙏🙏

 40. Naim Kica
  Naim Kica
  4 giorni fa

  Shume fake po behet emisioni me aktrime e shantazhe qe ska nevoj

 41. The Joker
  The Joker
  4 giorni fa

  18:10 e andej shifeni super pjes Bravo Arjan

 42. 123
  123
  4 giorni fa

  Të lumtëëë o Giljan të lumtëëëë 👍👍👍

 43. Ihedina Basha
  Ihedina Basha
  4 giorni fa

  Antonela ma mire eshte me dal pi perputhen

 44. Eneida Gjeka
  Eneida Gjeka
  4 giorni fa

  Rinian i love u Je i vetmi djal i vertet aty brenda

 45. Andreas Shqipetar
  Andreas Shqipetar
  4 giorni fa

  Prap u ben shoqe keto laraskat 🤮🤮🤮🤮

 46. Davidoff667king
  Davidoff667king
  4 giorni fa

  na keni ca trapin me ket perla shopin

 47. valdet ademi
  valdet ademi
  5 giorni fa

  Moj sara ta paska ba 8m2 🤣🤣🤣🤣

 48. Fire Boy
  Fire Boy
  5 giorni fa

  Princi te lumte goja!

 49. Blerim Mazreku
  Blerim Mazreku
  5 giorni fa

  Antonela shko pastro ne Itali

 50. Eri
  Eri
  5 giorni fa

  Arjan po këto vajzat ketu meqe nuk vinkan për këta djemtë për ke paskan ardhur?! Per kameramanet apo gazetaret e Top Chanel?! 🤔🤔 Kini respekt dhe per djemt. Flas si femer.

 51. M F
  M F
  5 giorni fa

  Bravo Geljan qe siu dhe provokimeve te sares, edhe ajo q thot po jam femer, vetem femer qe sje

 52. MONIKA KOS
  MONIKA KOS
  5 giorni fa

  Arjane sote me to pelqeve qe ja mbydhe gojen ketyre vajzave dhe Mevlani bravo qe need ja in mbydhe gojen Antoneles

 53. MONIKA KOS
  MONIKA KOS
  5 giorni fa

  Antonela te kisham nje vanjes si ti do ta beja hash ke be kujte ti ngjash eshte dhumbe ne Shqiperi ike andej se keni len shume cuna ne Itali po ju presin

 54. MONIKA KOS
  MONIKA KOS
  5 giorni fa

  Antonela Jasimina Sara duet te iki Sidomos Antonela eshte and pler sa plastiko ke ber te surati te buzet Antonela sa makjaxhe ke be ven mo plake moj pa edukate kushe e la nga fsmilja jote qe ta maresh ti edukaten

 55. Sajmir Leta Deliu
  Sajmir Leta Deliu
  5 giorni fa

  O Antonella, ti nuk i vin te kpucët Rinianit

 56. Sajmir Leta Deliu
  Sajmir Leta Deliu
  5 giorni fa

  Bravoooooooo Gilian

 57. Sajmir Leta Deliu
  Sajmir Leta Deliu
  5 giorni fa

  Bravoooooooo Arian Konomi

 58. Sajmir Leta Deliu
  Sajmir Leta Deliu
  5 giorni fa

  Giljan je fantastik....po Sara nuk është me nivel me ty...ti meriton më shum !

 59. Erdi Inihash
  Erdi Inihash
  5 giorni fa

  Merni kto gocat e qoni me noj maje mali te kullosin lop apo dele se nga fjalori jan .0.

 60. Alex Smith Smith
  Alex Smith Smith
  5 giorni fa

  U ka dalë boja ,thjesht skenar

 61. Gonn Berd
  Gonn Berd
  5 giorni fa

  Hiqeni ket antonelen se na e qau trapin

 62. Rovena Gusho
  Rovena Gusho
  5 giorni fa

  Sara Antonela te degjeneruar goje shpuze mendje femije hipokrite

 63. B13 Team
  B13 Team
  5 giorni fa

  Sikur sara me jaminen ishin armiq🙄😂😂😂fucking hell sa fake jan

 64. Lori Vojko
  Lori Vojko
  5 giorni fa

  HIQINI DHELPRAT SE E FLLIQET EMISIONIN OOOOOO TCH

 65. Mergim Gashi
  Mergim Gashi
  5 giorni fa

  Kush mendon si un qe:Bora eshte e dashuruar ne Mevlanin apo un jam tull krejt???

 66. Lorisjana Kaloti
  Lorisjana Kaloti
  5 giorni fa

  Oooo idiote femer ooo antolela

 67. Adelina Coka
  Adelina Coka
  5 giorni fa

  Do shof bishtalecin tim esht me interesant MOODDDDDD🤣👑

 68. Bunajmin Shabani
  Bunajmin Shabani
  5 giorni fa

  Bravo Rinian

 69. Goca Shqipetare
  Goca Shqipetare
  5 giorni fa

  Shyqyr o Arjan qe u zgjove, se kishim kohe qe e prisnim kete reagim. Nuk mbahen keto “ tre mosketieret “ 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

 70. Goca Shqipetare
  Goca Shqipetare
  5 giorni fa

  Une kam qene kunder Antoneles “ since day one”... thjesht na e peshtirosi gjinine femerore

 71. Kica Nebi
  Kica Nebi
  5 giorni fa

  Ne pjesen e 3 te takimit e dalloi thithjen ne qaf kjo karja 😏😏😏

 72. leonida ajazi
  leonida ajazi
  5 giorni fa

  Pak me te shkurter duhet ta kishte vesh fundin Antonela😂😂😂😂

 73. Fatjon Coli
  Fatjon Coli
  5 giorni fa

  Ato 3 goca po e prishin emisjonin

 74. Fatjon Coli
  Fatjon Coli
  5 giorni fa

  Llum i shqiperis jan ato 3 gocat nxirreni mor jasht se jan flliqesina edhe jan shemulli keq

 75. Μαρια Μετα
  Μαρια Μετα
  5 giorni fa

  ARJAN SA SHUM ME PELQEN KUR FLET!!!!!!! ♥️👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻 Sara Antonela Jasmina femra me koti nuk kam par ne jeten time !!!!!!! 🤮🤮🤮🤮🤢🤢🤢🤢

 76. Klevin Resuli
  Klevin Resuli
  5 giorni fa

  Kushe e vuri re ne minuten 41:19 arjanit I kalone nje mize ne koke 😀

 77. Erlind Elezaj
  Erlind Elezaj
  5 giorni fa

  55:29 presori shpjegon mesimin un e nderpres me pas i kerkoj falje presorit edhe e nderpres prap dhe keshtu dal me shqelma jash

 78. S P
  S P
  5 giorni fa

  E.more blerim po ma qon mallin e gomarit te babes gjysh. Edhe mundohesh me gramatik hahaha fol more blerim čisti ship hahahaha

 79. Najsi Boraku
  Najsi Boraku
  5 giorni fa

  👍🏻

 80. Erlind Elezaj
  Erlind Elezaj
  5 giorni fa

  Shikoni min 45:23 🤣😂😂😂😂 po i ha menderja se ka fshir mir

 81. Sy Kaltri
  Sy Kaltri
  5 giorni fa

  Bravo Mevlan sa Bukur i Tha Qepe 🤣🤣

 82. OSI Moeller
  OSI Moeller
  5 giorni fa

  Obobo Jazmin,,,, Antonela,,,, Sara na hapen barkun 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮👌🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 83. Kujtim Krasniqi
  Kujtim Krasniqi
  5 giorni fa

  Ju jeni Tmerri Shqipris Tmerri

 84. Θωμα Κονδιλι
  Θωμα Κονδιλι
  5 giorni fa

  E me Bora ca problemi ke ti. Llumi i shoqerise Shqiptare jane keto Shembull per tu shmangur.

 85. S P
  S P
  5 giorni fa

  Princ i leshit te pshurrsha kulturen tane qe kaske duhet ndonjera nga gocat te hyn ne kok me at mikrofon. Kok bosh qenke meore kali...

 86. OSI Moeller
  OSI Moeller
  5 giorni fa

  O bobo Antonela sa idiote obobo 😂😂😂😂😂

 87. Epabazuar
  Epabazuar
  5 giorni fa

  Kjo antonela flliq shkodren se ne i majm vajza e i edukojm persmari po kjo ska pas bab per njat ka dal kshtu

  1. Epabazuar
   Epabazuar
   5 giorni fa

   Me e rrit vajzen me e ba sa i pel edhe me te dal kare nga mend e kokes veq antonelen kam pa

 88. Alexa Kasa
  Alexa Kasa
  5 giorni fa

  Kush e dgjon tqeshuren e jasmines ne cdo situat 😂

 89. Background video SK
  Background video SK
  5 giorni fa

  Pershëndetje miq Çudi UNË prisja ndonjë sub nga ju Megjithatë, ju mirëpres Jeni të mirë ju🙋‍♂️👍👁👈👈👈👈👈

 90. tsiou tsiou
  tsiou tsiou
  5 giorni fa

  Ti Sara mos kujto se Jan budallenj djemt ti tallesh ti surrat mute

 91. blina k
  blina k
  5 giorni fa

  Princi bravooooooo

 92. Kristi Grizhaj
  Kristi Grizhaj
  5 giorni fa

  Bravo Riniani...

 93. Daniela Daniela Pana
  Daniela Daniela Pana
  5 giorni fa

  Kush nuk e ben dot lidhjen e pamjes se aristeles nga prime ku eshte shfaq per here te pare dhe tani Ps.vajza me e mire e emisionit

 94. ariela elmazi
  ariela elmazi
  5 giorni fa

  Riniani shume djale i vendosur eshte treguar, s’ka pse lepihet kot me nje femer.

 95. Muja Curri
  Muja Curri
  5 giorni fa

  Jav kalli zemrat Atdheu.i lumt vendasit tim nga kosova po pse jeni xheloz oodjem Jepnja doren Atdheut se asht facer vlla mosubani xheloz ju djemt se pomdoket qe dotju bahet kancer Atdheu Respekt

 96. Ritvan Rrapi
  Ritvan Rrapi
  5 giorni fa

  Nje gje se kuptova une, gjithe keto cuna bosa, per 3 femra qe tallin b..., ne emision.

 97. Genève Suisse
  Genève Suisse
  5 giorni fa

  O Giljan dhe jo vetem ti por te gjithe djemte ne studio,mos beni si ju thone keto laraskat e shemtuta fallco pamja (jo natyrale por te bome)fallco sjelljet vec rrugacerine kane te veten keto.Hajde ketu te une ta shoh mire shenjen Sara dhe Giljani I shkon,jo Giljan kush eshte ajo te urdheroj ty 'eja ketu'te shohin shenjat e veta ato se duket kush jane kur flasin,ne sjellje,gjestet qe bejne..jane shume te ulta.

 98. Soni Elbasan
  Soni Elbasan
  5 giorni fa

  turp

 99. Mimmo Relax
  Mimmo Relax
  5 giorni fa

  Ku jan femra per shpi kto mer pajzotin e modh

 100. Gch Vb
  Gch Vb
  5 giorni fa

  Antonela te lan cunat pranoje....dhe sa per ju vajza qe shikoni shenja te thithura ke djemt shikoni veten qe puthi ne emisjon edhe prap dhemt dalin me ju ...edhe respekti fitohet nuk blihet po umbas kohen duke ju ndjekur juve 😏