Alban Skenderaj - Zjarr ne shpirt (Official Video HD)

32 000 visualizzazioni 2,9M

Written by Alban Skenderaj
Producer: Lorenc Aliaj
Video: Provideo

Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/2gHXwl...
iTunes: music.apple.com/us/album/zjar...
AcromaxMedia.lnk.to/ZjarrNeSh...

Commenti

 1. Maria Nistor
  Maria Nistor
  14 ore fa

  Qualcomm puo tradure

 2. E b
  E b
  Giorno fa

  Super 😃😃 nje dashuri e vertet

 3. Korca Korca
  Korca Korca
  Giorno fa

  Rralle here godet nje kenge kaq shume👏👏👏👏👏👏

 4. Αννα Κονομι
  Αννα Κονομι
  Giorno fa

  Thjesht relax!!!!

 5. elhadi rajae
  elhadi rajae
  2 giorni fa

  I love Albanian songs 🇲🇦

 6. Rudina Shaba
  Rudina Shaba
  2 giorni fa

  Mos vdeksh kurr Alban Skenderaj je qetesi shpirterore me kenget e tua

 7. Manjola Bobo
  Manjola Bobo
  2 giorni fa

  Je kryevepër Alban 🥰

 8. Demirel Kullolli
  Demirel Kullolli
  2 giorni fa

  Ah sa e bukur ,nuk gjen dot fjale ta pershkruash kete kengë.Bravo alban per punen e palodhshme qe bene.👏👏👏

 9. kelina dema
  kelina dema
  3 giorni fa

  ky eshte div ben kenge per te dashuruar, femije, per te gjithe

 10. Aristo's Pizza
  Aristo's Pizza
  3 giorni fa

  Je gjigand

 11. Gaja CATALDO
  Gaja CATALDO
  3 giorni fa

  Bravooo

 12. Borsh 🇦🇱
  Borsh 🇦🇱
  3 giorni fa

  🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️👏👏

 13. Eyes of an enigmatic soul
  Eyes of an enigmatic soul
  4 giorni fa

  Ua kaq bukur ❤️♾💙

 14. Elena Qerreti
  Elena Qerreti
  4 giorni fa

  Shum bukur kjo kenge👏❤

 15. Adelina kuqi
  Adelina kuqi
  4 giorni fa

  🎼👏

 16. Ben Hajruli
  Ben Hajruli
  4 giorni fa

  Pa mare parasysh ca kenge kur t shoh se albani ka fut online nje keng te re e di se kur do ta ndegjoj do me pelqej nje artis i mrekullueshem cdo kenge me vlere i papare alban prsh nga Ilirida e maqedonis jemi nje 🇦🇱

 17. Ema Ema
  Ema Ema
  5 giorni fa

  Si gjithmon perfect 👌🏻❤️❤️

 18. Aurela Gorezi
  Aurela Gorezi
  5 giorni fa

  Alban you are a good singer.But your song is fantastic.Like who thinks like me.

 19. Matilda Lakaj
  Matilda Lakaj
  5 giorni fa

  Sa te dua une ty ,nuk te do ty njeri ....

 20. Borsh 🇦🇱
  Borsh 🇦🇱
  5 giorni fa

  👍🙋‍♀️🙋‍♂️keng e bukur.

 21. LEZA Marjani
  LEZA Marjani
  5 giorni fa

  Shume kenge e bukur.🥰🥰🥰🌟🌟🌟🌟🌟

 22. Artur Ahmeti
  Artur Ahmeti
  5 giorni fa

  Nuk mendoj se albani ka nevoj per tekst te shkruar posht kenges..🤣🤣🤣

 23. Monda Goga
  Monda Goga
  6 giorni fa

  Waw🥰 sa e bukur kjo kenga me pelqen shum e degjoj dit per dite 🤩

 24. besiana anna
  besiana anna
  6 giorni fa

  ,🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 25. Manjola Beqiri
  Manjola Beqiri
  6 giorni fa

  Kenga me e bukur me plotkuptimin e fjales❤❤❤❤❤❤❤

 26. JoyOfficial
  JoyOfficial
  7 giorni fa

  Alban skënderaj këngëtari i vetëm i cili ja vlen ta dëgjosh,si vetëm,si edhe ne publik

 27. Djana Tusha
  Djana Tusha
  7 giorni fa

  Te kenaqet zemra te degjosh kenget e tua Alban Skenderaj !

 28. Teuta Kaceli
  Teuta Kaceli
  7 giorni fa

  I vetemi kengetar qe me kenget e tij te qetesone shpirtin ne cdo kohe qe i degjone respekte 🙏🙏🙏🙏👏👏👏👏👏

 29. Lisjana Mataj
  Lisjana Mataj
  7 giorni fa

  Sueper 👏👏👏👏👏👏⚘⚘⚘⚘⚘⚘🌟🌟🌟🌟🌟🌟

 30. Ntalipi eleftheria
  Ntalipi eleftheria
  7 giorni fa

  Super kenge na qetsoj shpirtin ky njeri me ate ze brilant ty munde te thuash me plote goje Bravo 👏

 31. Αντι Οδησεας
  Αντι Οδησεας
  7 giorni fa

  ❤❤❤❤❤🥰🥰

 32. Elona Pero
  Elona Pero
  7 giorni fa

  Kengetari me i mire qe ka shqiperia. Nje ze qetesues, vidioklipet e tij ke qef ti shikosh.Jo me femra ,jo me lek ,jo me cigare und bla bla bla.alban skenderaj bene kenge per veshin dhe per shpirtin

 33. Be🐬mira
  Be🐬mira
  7 giorni fa

  😟❤❤❤❤❤😟

 34. elona cuko
  elona cuko
  7 giorni fa

  🇦🇲🇪🇦🇨🇿😘😘😘😘😘

 35. elona cuko
  elona cuko
  7 giorni fa

  🇦🇪🇵🇷🇹🇷🇨🇳🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 36. Poli Tika
  Poli Tika
  7 giorni fa

  Përfundimisht më i miri në Shqipëri Legjend do ngelesh ❤️

 37. Feti Dida
  Feti Dida
  7 giorni fa

  Super kenge bravo je super kengetar 🥰

 38. Ή Κουζίνα της Άννας
  Ή Κουζίνα της Άννας
  8 giorni fa

  Ja dedikoj kengen babit tim te dashur qe me iku dje😪😪😪

 39. Osmon Kasa
  Osmon Kasa
  8 giorni fa

  Kti njeriu i mjafton vetem nje kitare dhe ben mrekulli 👍👏👏👏

 40. Rovena Uruci
  Rovena Uruci
  8 giorni fa

  Sa fjalë të ëmbla bravo Alban skenderaj 👏👏👍

 41. its_xhes
  its_xhes
  8 giorni fa

  O zot ça super zeri , super tekst , super videoklip , je njesh tdu pafund. SUKSESE KUDO 💖💗💓💕🌟💫✨❤💚💜💙💛

 42. Drilona Sherja
  Drilona Sherja
  8 giorni fa

  Sa kenge e bukur😇😇😇😘😘😘😘je me i miri

 43. 🌟INNA**D🌟
  🌟INNA**D🌟
  8 giorni fa

  Wowww super🎶🎶🎶😍😍🙈💘

 44. Odeta Vava
  Odeta Vava
  8 giorni fa

  Me kishte marre malli per nje kenge te bukur te muzikes se lehte. Bravo

 45. Klajdi Karavidha
  Klajdi Karavidha
  8 giorni fa

  I lumte nje pershendetje e madhe nga mua

 46. Manjola Veshi
  Manjola Veshi
  9 giorni fa

  🌟🌟🌟🌟🌟🌟

 47. Mimosa Winkler
  Mimosa Winkler
  9 giorni fa

  Keng qe te bèn te mendohesh 2here bravo keng Fantastike💥🔥👌

 48. Kamela Dogan
  Kamela Dogan
  9 giorni fa

  🤗🥰🥰🥰DK❤

 49. Mirela Bena
  Mirela Bena
  9 giorni fa

  Një Super hit kjo këngë Suksese🙏🙏🙏🙏

 50. Ervin Zotaj
  Ervin Zotaj
  10 giorni fa

  Keng si albani nuk bën dot njëri 😁💪

 51. Regis Sulo
  Regis Sulo
  10 giorni fa

  👎👎👎👎👎👎

 52. Aras Bulut İynemli ve Erkan Kolçak Köstendil
  Aras Bulut İynemli ve Erkan Kolçak Köstendil
  10 giorni fa

  You are my world Alban♥️♥️🌏🌏🌎🌍İ love youuu♥️♥️♥️You are my favourite singer♥️♥️♥️İ forgive the world for you my love♥️♥️♥️♥️♥️🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰You are my life.♥️♥️♥️you are my love forever♥️🥰🥰🌍♥️🌍♥️🌍♥️🌍♥️🌍🌍♥️🌍🥰🌍🥰

 53. Regis Sulo
  Regis Sulo
  10 giorni fa

  Ik ere se na i shpife.shemtir

  1. Regis Sulo
   Regis Sulo
   10 giorni fa

   👎👎👎👎👎👎👎

  2. Aras Bulut İynemli ve Erkan Kolçak Köstendil
   Aras Bulut İynemli ve Erkan Kolçak Köstendil
   10 giorni fa

   💩

 54. Eda Kura
  Eda Kura
  10 giorni fa

  ☺☺☺☺

 55. Anife Pallenga
  Anife Pallenga
  10 giorni fa

  Keng shum ❤❤❤

 56. miri vlore
  miri vlore
  10 giorni fa

  Kush jan keta qe i bejn dislike kesaj kenge se nuk e kuptoj

 57. Hotjan Osmani
  Hotjan Osmani
  10 giorni fa

  Çfarë është ky vidioklip pa bythë dhe cica. Pa pikë lezeti. Vetëm një tip me kitare që këndon. 🥴🥴

 58. Mimoza Kumati
  Mimoza Kumati
  10 giorni fa

  ❤❤💋

 59. Donjeta Zuqaku
  Donjeta Zuqaku
  10 giorni fa

  Oder j

 60. Kloreta Kotorri
  Kloreta Kotorri
  11 giorni fa

  nje kengeee super

 61. Kliton Isufaj
  Kliton Isufaj
  11 giorni fa

  Bravo Alban komplimente 👏

 62. Liljana Kuqeshi
  Liljana Kuqeshi
  11 giorni fa

  Kenge e mrekullushme 🌟🌟🌟🌟👏👏👏👏👏👏

 63. Angela Hasalla
  Angela Hasalla
  11 giorni fa

  Kjo kenge te fut ne bote tjeter🥲

 64. Blerina Gjoshi
  Blerina Gjoshi
  11 giorni fa

  Bravo Alban nje keng super e bukur bravo🤗🤗

 65. Felleza Skendaj
  Felleza Skendaj
  11 giorni fa

  Zeri iAlbanit eshte nje kure per stresin nje ze qe nuk merzitesh kurre duke e degjuar

 66. francesko muhametaj
  francesko muhametaj
  11 giorni fa

  Art i paster 🥰

 67. klajdi bishani
  klajdi bishani
  12 giorni fa

  😍😍

 68. kalia komanaku
  kalia komanaku
  12 giorni fa

  AMAZING, ZOTI JU BEKOFTË ALBAN ❤🙏🙏💯

 69. Suela Kaloshi
  Suela Kaloshi
  12 giorni fa

  Sa ze te bukur e te embel ke je qetsi per shpirtin Bravo super kenge Alban 👏👏👏😍😍👑👑💫💫

 70. Rajmonda Smajlaj
  Rajmonda Smajlaj
  12 giorni fa

  Wh

 71. Anjeza Haxhiu
  Anjeza Haxhiu
  13 giorni fa

  O zot qetesim shpirti kjo kenge 🥰👏👌

 72. veiz caka
  veiz caka
  13 giorni fa

  Bukur👏🏻👏🏻👏🏻

 73. Eljot Sharka
  Eljot Sharka
  13 giorni fa

  shum bukur alban 😊👍👍

 74. kekooo bobo
  kekooo bobo
  13 giorni fa

  Shum keng e bukur dhe ze i vecant 😍🤗

 75. Ernald Shehu
  Ernald Shehu
  13 giorni fa

  Si gjithmon vjen me perla te bukura , Te pergozoj Alban per kenget e tua te bukura qe kendon.

 76. Emrah Munishi
  Emrah Munishi
  13 giorni fa

  Bravo Justin Bieber

 77. laura devolliar7 laura devolliar7
  laura devolliar7 laura devolliar7
  14 giorni fa

  un kam nje verejtje duhet te heqesh mjekren se ngjan me bukur pa mjeker

 78. Besije Kercani
  Besije Kercani
  14 giorni fa

  Zott. Ruaje kete njeri qe te kenaq shpirtin me muziken e zerin e tij 🥰 Sa te Duaaaaaaaaaaaa un tyyyyyyy💗E💗

 79. Adela Mataj
  Adela Mataj
  14 giorni fa

  Je kengentari me I mir dhe I preferuari im je ☀☀ qe diali im te mos qaj do vetem kengent e tua

 80. Orges Gjuci
  Orges Gjuci
  14 giorni fa

  Ze engjellore 🙏🙏

 81. flutra hatija
  flutra hatija
  14 giorni fa

  Oh cfar zeri🙈💘

 82. Andi Çollaku
  Andi Çollaku
  14 giorni fa

  Si kuptoj keta qe bejne dislike😏

 83. ola jola
  ola jola
  14 giorni fa

  🥰🥰🥰🥰👏👏👏👌🙏🙏

 84. marena mulla
  marena mulla
  15 giorni fa

  🥺🥺🥰

 85. Angelo
  Angelo
  15 giorni fa

  keng shum e buker e kam degjur 100

 86. Hafsa Hoxha
  Hafsa Hoxha
  15 giorni fa

  😊👌👌👌👌

 87. Lindita Tringa
  Lindita Tringa
  16 giorni fa

  Po po kenge sh. e bukur.Po kenget e Albanit te gjitha te bukura jane.

 88. Edi & Joli
  Edi & Joli
  16 giorni fa

  Joli te dua edhe me shume shpirti im ❤️❤️❤️

 89. Valmire vali
  Valmire vali
  16 giorni fa

  Ndoshta edhe me SHummm🤍🤍🤍

 90. FF GABI
  FF GABI
  16 giorni fa

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 91. Jurida Paja
  Jurida Paja
  16 giorni fa

  Qetesi shpirti çdo varge😌😌😌👏👏👏👏

 92. Andi Bardhi
  Andi Bardhi
  17 giorni fa

  Kush jan Keta idjoter qe kan dhen lajkun emos pelqimit.kjo esht keng super

 93. Alma Koci
  Alma Koci
  17 giorni fa

  Tekstin ju lutem

 94. Sam Store
  Sam Store
  17 giorni fa

  Flm alban kenge e mrekullushme ❤❤❤

 95. Briktu Lucy
  Briktu Lucy
  17 giorni fa

  ❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 96. Esmeralda Cekrezi
  Esmeralda Cekrezi
  17 giorni fa

  Je I preferuari im 😇🥰 si gjithmon je 1 mrekulli ne shdo kenge qe kendon me gjith shpirt 🎼🎤

 97. Rexhina Kala
  Rexhina Kala
  17 giorni fa

  alban kang shum e bukur te lumte

 98. Burbuqe Cullhaj
  Burbuqe Cullhaj
  17 giorni fa

  Nje kenge e mrekullueshme 😇😇

 99. Alda Niku
  Alda Niku
  18 giorni fa

  E kam Degjuar mbi 1 mij here qe kur ka dal kjo keng te qetson shpirtin

 100. Klaudia Gjoka
  Klaudia Gjoka
  18 giorni fa

  S'kam fjalë ,se di as vetë sa herë e kam dëgjuar ,të kënaqë shpirtin 🥺😍🙏🙏