Kastro - Kur Jom (Prod. Bo Beatz)

26 000 visualizzazioni 3M

Listen and watch the latest music video from Kastro.

✔️ Did you subscribe to KASTRO's Official channel? 👇🏼
Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.

Stream on SPOTIFY

open.spotify.com/track/04kqjz...

Produced by: BO Beatz x Ditty Beatz (SHAKE THE ROOM)
Master: Avaxus

Online Digital Stores:
push.fm/fl/kurjam

Executive Producer: Liridon Rexhepi

Connect with Kastro :
kastrofficial
Connect with Rose Music :
rosemusic_ent

ALL PUBLISHING RIGHTS RESERVED © LOJAMEDIA

Commenti

 1. sebastjan lataj
  sebastjan lataj
  Giorno fa

  ❤️

 2. Aurora 🦋
  Aurora 🦋
  Giorno fa

  🔥❤️

 3. Sandra Elshani
  Sandra Elshani
  5 giorni fa

  🎧🎚🎼 këngë e bukur 💕 bravo shqipe 🇦🇱💪

 4. lluka2013
  lluka2013
  6 giorni fa

  🇨🇭

 5. Its Losuro
  Its Losuro
  10 giorni fa

  E kur jom N Haraçin : Tdu Shpajrt 🤣🤣🤣🤣

 6. Its Losuro
  Its Losuro
  10 giorni fa

  Shkupi On 🔥🔥🔥🔥🔥

 7. Sokol Cela
  Sokol Cela
  11 giorni fa

  Super super keng dhe muzik , teksti po super i bukur . Videklipi yll .... Kisha vetem nje pyetje ... Festen e dashuris me zemren e jetes , ajo si do ti bej femijt si drita ...do ta festosh me hashash ??!!!..🙄🙄 Apo me shampanje ?!. Apo se kam kuptuar un mire tekstin e kenges ??.

  1. Sokol Cela
   Sokol Cela
   4 giorni fa

   Po pres pergjigje 🇦🇱🇦🇱

 8. fernando doci
  fernando doci
  12 giorni fa

  Do ngjohet deri 2031

 9. nora😍
  nora😍
  12 giorni fa

  o ropt sa bku

 10. SHEMSEDIN JAKUPI
  SHEMSEDIN JAKUPI
  14 giorni fa

  oooooo dashni

 11. Erblina Blina
  Erblina Blina
  14 giorni fa

  Shum mir e ke qit❤😘😭👑

 12. Esmeralda Fsharri
  Esmeralda Fsharri
  16 giorni fa

  Kostro-- Kur Jom Bota është shum e vogel, kur e krahasoj, unë me ty, oj dashni, Un t'kam dasht prej kur je kon fmi. Une T’Kom Rrit (oooooo) A Din Sa Shum , Kan Fol Keq , Per Mu , Edhe Per Ty, O Zemer , Kan Dasht Me Na Nda, Kan Dasht Me Na Thy (2x) Kur Jom N’Züriq, Ta Boj Ich Liebe Dich , Kur Jom N’Paris Ta Boj Jet’aime , Kur Jom N’Milano T’thom Ti Amo , E Kur Jom N’Kosov Të Du Zemra Jem, Kur Jom N’Zürich Ta Boj Ich Liebe Dich , Kur Jom N’Paris Ta Boj Jet’aime , Kur Jom N’Milano T’Thom Ti Amo , E Kur Jom N’Shqipni Të Du Shpirti Jem , Kom Me Ta Mush Qafen Ty Me Dukat , Kom Me Ta Ble Ni BMW , Ni S-Mart , Ty T’Kom Zemer , Po T’Kam Edhe N’asht , Hajde Per Dashni Festojm Me Hashash , T’Paren, Herë Ty Kur Zemren Ta Nita , E Kom Dit O Mama-Sita , Ti Ki Me Mi Bo Fmit Sikur Drita (aaa /oooooh) v ______________________ Bota Esht Shum E Vogel , Kur E Krahasoj Une Me Ty , Moj Dashni Une T’Kom Dasht Prej Kur Je Kan Fmi , Une T’Kom Rrit (oooooo) , A Din Sa Shum Kan Fol Keq Per Mu , Edhe Per Ty , O Zemer Kan Dasht Me Na Nda , Kan Dasht Me Na Thy , (eyo) __________________________ Qa Pom Vyn Rakia , Kur Ty T’Kom Te Shpija , Mi Vesh Teshat E Mija , (oooooooh) Kaniher Jem Perla , Kaniher Jena Nda , E Une Kur T’Kom Shkru , Je Bo Kishe Se Ke Pa , Tani Ke Dal Me Shoqe , E Ke Bo Veq Per Inat , Bojshe Story Tu Pi Shisha , Une Per Me Ardh , Une Nuk T’Kom Lan Vet, E Disha Qe Bohesh Pishman , Si Une Sun E Don Kerkan , (yo), Sun E Don Kerkan , T’Paren , Herë Ty Kur Zemren Ta Nita , E Kom Dit O Mama-Sita , Ti Ke Me Mi Bo Fmit Sikur Drita , (aaaa/ooooo), _____________________ Bota Esht Shum , E Vogel Kur E Krahasoj Une Me Ty, Moj Dashni Une , T’Kom Dasht , Prej Kur Jom Kan Fmi , Une T’Kom Rrit (oooooo) A Din Sa Shum, Kan Fol , Keq Per Mu , Edhe Per Ty , O Zemer , Kan Dasht Me Na Nda, Kan Dasht Me Na Thy, 👇👇🤗

 13. Just Inna
  Just Inna
  17 giorni fa

  best song ever 🥰 bota eshte shum e vogel kur e krahasoj me ty ❤️🌍😘

 14. Fatlin Veseli
  Fatlin Veseli
  17 giorni fa

  Kur e don ni person edhe e njeh nga koka deri te kembet nuk ja vlen me ndegju se qka thojn tjerët 😉💞

 15. Ekrem Ekrem
  Ekrem Ekrem
  19 giorni fa

  O mami gishtin jam kae e shti

 16. Ekrem Ekrem
  Ekrem Ekrem
  19 giorni fa

  O

 17. Cen Desku
  Cen Desku
  20 giorni fa

  🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

 18. Nela Xhafa
  Nela Xhafa
  23 giorni fa

  Swper Keng😍❤

 19. Babloki Luginës
  Babloki Luginës
  23 giorni fa

  Rrespekt Pi Bablokit të Luginesssss.🇦🇱

 20. Setki Kalisi
  Setki Kalisi
  24 giorni fa

  😍🤩😍😍😍

 21. Ela Ruci
  Ela Ruci
  25 giorni fa

  Bota esht shum e vogel kur nk e ke personin e zemres afer🥺😢❤️‍🔥

 22. Aleksandra Lamthi
  Aleksandra Lamthi
  25 giorni fa

  🖇😘kenge shum e bkr te lumt kastro 🤕😵

 23. Kida
  Kida
  25 giorni fa

  T thom ti amo🇮🇹❤💚

 24. Drilon Elshani
  Drilon Elshani
  26 giorni fa

  😍😍😍😍😍😍😍😍😍

 25. mercureal
  mercureal
  27 giorni fa

  Magjupt e kan kap

 26. Adelina Kica
  Adelina Kica
  27 giorni fa

  Super klip bree

 27. Avduraman Ramani
  Avduraman Ramani
  29 giorni fa

  🔥🔥🔥🔥

 28. paqurka fisi
  paqurka fisi
  Mese fa

  Kur jam n milano don ti amo Kur jam nshipni te du shpirti jem

 29. Fernando doçi
  Fernando doçi
  Mese fa

  Kur jam milano t tham tiamo 🤚

 30. Gashi Ibadete
  Gashi Ibadete
  Mese fa

  Kur jam n tenov tdu shaum shaum🫀💍

 31. paqurka fisi
  paqurka fisi
  Mese fa

  Kan dasht mena nda Kan dasht me na thy

 32. Anil
  Anil
  Mese fa

  Cheuzeic*jf Cheiziwn ueu3&27'huevushchwhcehxus

 33. Mazis Rustem
  Mazis Rustem
  Mese fa

  😘❤❤❤❤ schum buku Zemer ❤❤❤❤🙏

 34. loresa loresa
  loresa loresa
  Mese fa

  Ne i preferuari kengetar qe e dua e pelqej shum i qart kastro rrespekt

 35. Elmedin
  Elmedin
  Mese fa

  🔥🔥🔥🔥

 36. Eli Dona
  Eli Dona
  Mese fa

  2015 🥀🥺

 37. Klodi Marku
  Klodi Marku
  Mese fa

  Zemra ime me mungon shume

 38. Majlinda
  Majlinda
  Mese fa

  Te dua kastro

 39. Sabire Poka
  Sabire Poka
  Mese fa

  ❤❤❤❤❤❤

 40. Emiljana Shahinas
  Emiljana Shahinas
  Mese fa

  Sa histori e bukur!

 41. Emiljana Shahinas
  Emiljana Shahinas
  Mese fa

  😭😭

 42. Adelina Mjeku
  Adelina Mjeku
  Mese fa

  🤧😿😿😿😪😫😔😓😿💔💔💔💔🥰👏👏👏👏👏👏👏👏👏✌💋

 43. Tironse PerJeté
  Tironse PerJeté
  Mese fa

  🇦🇱❣🦅

 44. ema elena
  ema elena
  Mese fa

  E kur jam nShkoder tdu shpirti jem😂💛👌

 45. BABLOKI
  BABLOKI
  Mese fa

  A ne GOLESH permi SANKOFC e paske inqizu spotin a. Hahahah

 46. Dita ditaaaaa
  Dita ditaaaaa
  Mese fa

  Miss you Kosove ❤️🇽🇰🥲

 47. Sbbs Bsh
  Sbbs Bsh
  Mese fa

  1!

 48. dafina dedaj
  dafina dedaj
  Mese fa

  😍😍

 49. Abi🎵
  Abi🎵
  Mese fa

  This song deserved more views - respect from Austria

 50. Leona Rexhbeqaj
  Leona Rexhbeqaj
  Mese fa

  Krasto je yll 😜

 51. ÇMENDINA VK
  ÇMENDINA VK
  Mese fa

  ❤️

 52. Lushi Lushi
  Lushi Lushi
  Mese fa

  💛💜❤

 53. Dita ditaaaaa
  Dita ditaaaaa
  Mese fa

  Bravo e suksese 👌

 54. Sami Feka
  Sami Feka
  Mese fa

  E fort

 55. Janet Jaja
  Janet Jaja
  Mese fa

  Juste magnifique 👌👏

 56. sweet_alaudin_mustafa
  sweet_alaudin_mustafa
  Mese fa

  Fav song 😍🍓🍓❤️❤️❤️❤️

 57. DanielPro Gaming
  DanielPro Gaming
  Mese fa

  Kur jom n'Berat te dy bashk e bojm lazarat

 58. Cengizhan Uzundemir
  Cengizhan Uzundemir
  Mese fa

  ((🇹🇷🇹🇷💚💚🇦🇱🇦🇱))

 59. Lela Berisha
  Lela Berisha
  Mese fa

  Super kenge

 60. Mariella Rodas
  Mariella Rodas
  Mese fa

  Wow im in love with this song ♥️ Love from 🇩🇪🇧🇦

 61. Rrustem Hoti
  Rrustem Hoti
  Mese fa

  KO jam Milano Tam pi Jamo ko jam sipni 😍😉😍😍😭🇦🇱🇪🇺🇸🇮🇸🇮🇸🇮🇸🇮

 62. WOLF
  WOLF
  Mese fa

  Baby👌😇😂

 63. Emin Kuçi
  Emin Kuçi
  Mese fa

  E degjoj 1000 her ne dit dhe nuk me mwrzit fare its kastro❤️😜

 64. player_X
  player_X
  Mese fa

  Respekt from🇮🇹

 65. Klajdi Hysa
  Klajdi Hysa
  Mese fa

  Pppppppp

 66. Ioan Cislariu
  Ioan Cislariu
  Mese fa

  LOVE from România 🇷🇴🇷🇴🇷🇴🤍

 67. Albiona Ramadani
  Albiona Ramadani
  Mese fa

  Kastro baba♡♡♡♡♡

 68. Ervis Dervishi
  Ervis Dervishi
  Mese fa

  Ku jom n'millano t'thom ti'amo.hahaha kastro ma i miri✌

 69. Diar and Alba
  Diar and Alba
  Mese fa

  Shumë tekst i dobët, unë ta kisha shkru më të mirë.

 70. Fatmir Rushiti
  Fatmir Rushiti
  Mese fa

  Po

 71. Rejan 3500
  Rejan 3500
  Mese fa

  😅😅😅

 72. Elvis 74
  Elvis 74
  Mese fa

  naseri kur jom tetov tdu shaum😂😂🤣😂

 73. Ersan Kadriu
  Ersan Kadriu
  Mese fa

  🖤❤💕💚💝💚🖤💚💔💚💖💔💖💖💜💚💖💚💖💔💚💕💛💚💚💜💚💛💚💕💛💕💓💚💜🖤💙💗💘❤💓💔💕💖💗💙💚💛💜🖤💝💞💟❣

 74. Ersan Kadriu
  Ersan Kadriu
  Mese fa

  💕💔💔💔💔💔💖💖💗💖💖💖💔💔🖤💝💜💝💜💖💖🖤💜💜

 75. Mike Saraft
  Mike Saraft
  Mese fa

  🎍🎋🎄💮💗🎋🎄🧩🧩🧩🧩🧩😆✨🎋🎄🌙🌠 *Zoti e tregoi dashurinë e Tij ndaj nesh duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 76. BABLOKI
  BABLOKI
  Mese fa

  Veq nja 20 sekonda qe e ndegjova ja bana LIKE qisaj kangen e fort Koka

 77. Albert Vokshi
  Albert Vokshi
  Mese fa

  Hajde per dashni festojm me hashash 😐 Qfar rinie degjenerim total phaaaaa Rini e mjera rini !!! Qfar kange met fut depresion total 🤨 Q… a artistin e nanes Po ti kokshe narkomut 🤮🤮🤮🤮

 78. ferri 777
  ferri 777
  Mese fa

  gg brah

 79. Nina Kalluci
  Nina Kalluci
  Mese fa

  🥰🥰🥰🥰❣❣❣❣

 80. Altin Biba
  Altin Biba
  Mese fa

  Super

 81. MusicStudio
  MusicStudio
  Mese fa

  itsuns.info/rock/mn-YmoijloB_gHo/video itsuns.info/rock/mn-YmoijloB_gHo/video itsuns.info/rock/mn-YmoijloB_gHo/video itsuns.info/rock/mn-YmoijloB_gHo/video itsuns.info/rock/mn-YmoijloB_gHo/video itsuns.info/rock/mn-YmoijloB_gHo/video

 82. MusicStudio
  MusicStudio
  Mese fa

  itsuns.info/rock/mn-YmoijloB_gHo/video itsuns.info/rock/mn-YmoijloB_gHo/video itsuns.info/rock/mn-YmoijloB_gHo/video itsuns.info/rock/mn-YmoijloB_gHo/video itsuns.info/rock/mn-YmoijloB_gHo/video itsuns.info/rock/mn-YmoijloB_gHo/video

 83. MusicStudio
  MusicStudio
  Mese fa

  kenga e re itsuns.info/rock/mn-YmoijloB_gHo/video&start_radio=1 itsuns.info/rock/mn-YmoijloB_gHo/video&start_radio=1 itsuns.info/rock/mn-YmoijloB_gHo/video&start_radio=1 itsuns.info/rock/mn-YmoijloB_gHo/video&start_radio=1 itsuns.info/rock/mn-YmoijloB_gHo/video&start_radio=1

 84. MusicStudio
  MusicStudio
  Mese fa

  kenga e re itsuns.info/rock/mn-YmoijloB_gHo/video&start_radio=1 itsuns.info/rock/mn-YmoijloB_gHo/video&start_radio=1 itsuns.info/rock/mn-YmoijloB_gHo/video&start_radio=1 itsuns.info/rock/mn-YmoijloB_gHo/video&start_radio=1 itsuns.info/rock/mn-YmoijloB_gHo/video&start_radio=1

 85. Muzik hiphop
  Muzik hiphop
  Mese fa

  Ma hanksh 1 kill mut

 86. eioshen boboi
  eioshen boboi
  Mese fa

  Ay bro were did this come from 💥💥🔥🔥🔥🔥

 87. Lil_Vizzual
  Lil_Vizzual
  Mese fa

  1.3Mviews , 20k likes... SUS

 88. baba ktuu
  baba ktuu
  Mese fa

  Bravoooo 💪🏻

 89. Natascha Jakupovic
  Natascha Jakupovic
  Mese fa

  🥰

 90. klisman klisi
  klisman klisi
  Mese fa

  🧿

  1. klisman klisi
   klisman klisi
   Mese fa

   @eioshen boboi ❤️

  2. eioshen boboi
   eioshen boboi
   Mese fa

   👏👏👏

 91. Fidan Bekteshi
  Fidan Bekteshi
  Mese fa

  baba kastro

 92. ROLAND DREM
  ROLAND DREM
  Mese fa

  Kenga ma e mir qe e kam ni najher ❤👫❤

  1. ROLAND DREM
   ROLAND DREM
   Mese fa

   @💖ELVANA💖 x

  2. 💖ELVANA💖
   💖ELVANA💖
   Mese fa

   Taman qashtot edhe une

 93. asioe kiou
  asioe kiou
  Mese fa

  😔🥺💔kastro:kan dasht mr na nda,me:na ndajten edhe pik edhe pse kur skem bashk dashnia jon o kan e adhe e kom pa n syt e tu.Un ender tjetra realitet💔🥺

  1. Valdrit Abazi
   Valdrit Abazi
   Mese fa

   Gjbhrg

 94. leart terstena
  leart terstena
  Mese fa

  e kalle kastro je i fort

 95. Goni Ahmeti
  Goni Ahmeti
  Mese fa

  Like.Kastro 😍 Coment. Anisa veseli 😺

 96. Albert bert
  Albert bert
  Mese fa

  Favorit song ❤️❤️❤️😍😍

  1. Albert bert
   Albert bert
   Mese fa

   @asioe kiou ????

  2. asioe kiou
   asioe kiou
   Mese fa

   Dhe une nje goc jam 14 vjeq

 97. FATIMA EZAHRAE CRAZY
  FATIMA EZAHRAE CRAZY
  Mese fa

  ❤❤

 98. Loreta Ismajli
  Loreta Ismajli
  Mese fa

  MIR SE VINI HITE 😉🙈❤

 99. FF TAFI
  FF TAFI
  Mese fa

  Hallall ta boft zoti me pun dhe me mundim je bo ky qe je rsp pa fund💯💯💯💯❤

 100. imer morina
  imer morina
  Mese fa

  Kastro veq vazhdo me kang