Shyhrete Behluli & Gold AG - Perhajr Gjyshe

17 000 visualizzazioni 1,7M

Onair Media - smarturl.it/Onair.Media​

Follow Shyhrete Behluli on…
IG: shyhrete_be...

© \u0026 ℗ Shyhrete Behluli \u0026 Onair Media. All Rights Reserved

Commenti

 1. Emily An
  Emily An
  19 minuti fa

  Te preferuarit e mi ju pergezoj super kenge vazhdofshi keshtu perhere se na knaqet zemren.

 2. Nderim Hajdari
  Nderim Hajdari
  10 ore fa

  Ju lumtë shum bukur si gjith ju dy 🌟🌟💕

 3. Kumrije Veliq
  Kumrije Veliq
  16 ore fa

  Ju lumt goja po mir po knoni

 4. bowen voowy
  bowen voowy
  18 ore fa

  Qe hiti veror 🔥🔥🔥

 5. Izet Muhadri
  Izet Muhadri
  20 ore fa

  Goja julumt ozot

  1. Emily An
   Emily An
   18 minuti fa

   Bravo ❤️❤️❤️❤️❤️

 6. Fatmire Arifi
  Fatmire Arifi
  21 ora fa

  Nje kenge me plote Dashuri e me plote gezim ju gjithmone qofshi te bekuar per kete kange kaqe te qellume 🙏❤️❤️⭐️⭐️ Nje ndjenje e pa pershkrume dhe lume ajo Nane qe i prete keto vite te bukura te jetes🙏❤️❤️⭐️⭐️Faleminderit

 7. life is beautiful
  life is beautiful
  2 giorni fa

  *ejj ti qe po lexon kte koment,zoti ti sjellt tana tmirat e jetess...* te lutem kliko ne chanelin tim dhe shiko videon time

 8. Entela Belulaj
  Entela Belulaj
  2 giorni fa

  Arjan te vlersoj shume kenget e tua I degjoj shume her kan tekste fantastike👏👏👏

  1. Miraxh Miraxh
   Miraxh Miraxh
   20 ore fa

   ❤❤❤❤❤💙❤💙❤💙❤💙❤❤💜❤💙❤💙❤💙❤❤💙💙❤💙❤❤💙❤❤💙❤❤❤💙❤💙❤❤💙💙❤💙❤💙❤❤💙❤💙💙❤💙❤💙❤💙❤❤💙❤💙❤💙💙💙❤💙❤❤💙❤💙❤💙❤💙❤💙❤💙❤❤💙❤💙❤💙❤

 9. zijuiy wttuy
  zijuiy wttuy
  2 giorni fa

  Ju lumt goja sa te mire jeni 💫💫 Keng e bukur per nipa e mbesa 💫💫 Kendofshi dhe 1000000 vjet 👋🏻 🇺🇸

  1. bowen voowy
   bowen voowy
   18 ore fa

   life to be your Lord and personal Saviour. In John 1:12, there is power that will be given to you, and in Mathew 11:28, if you receive Jesus into your life, He will deliver you and g

 10. Hajriz Balinca
  Hajriz Balinca
  2 giorni fa

  Gjitha ash tu

 11. Александр Кузьмин
  Александр Кузьмин
  2 giorni fa

  Доброго дня.

 12. Hatixhe osmani
  Hatixhe osmani
  2 giorni fa

  Ju lumt fjal shum te sakta beq vazhdoni jeni duet me i bukur

 13. Joanna
  Joanna
  2 giorni fa

  Dy kengetare me vleresim.maksimal si ne interpretim ashtu edhe per tekstin Hallall

  1. zijuiy wttuy
   zijuiy wttuy
   2 giorni fa

   Du me e gezu dhe une nanen time ... ishalla don Allahu 🥺🥺❤❤

 14. Entela Salko
  Entela Salko
  2 giorni fa

  Ju kendoft zemra gjithe jeten.Zoti ju rujte te dyve.I lutem Zotit te ma plotesoj deshiren tju takoj nje dite.

 15. mirimusaj mirimusaj
  mirimusaj mirimusaj
  3 giorni fa

  ♥️♥️♥️♥️♥️♥️

 16. abo nement
  abo nement
  3 giorni fa

  c'est une farce...................hum................ratée

 17. minij hooi
  minij hooi
  3 giorni fa

  Suksese shum muzik interesante dhe me plot dashuri ju lumt

 18. Shkekqim Hysa
  Shkekqim Hysa
  3 giorni fa

  Te lumte goja dhe mos u plaksh kurre

 19. Lazim Konesha
  Lazim Konesha
  3 giorni fa

  Bravo ❤️❤️❤️❤️❤️

 20. Januz Nishori
  Januz Nishori
  3 giorni fa

  ju lumt

 21. gold.agfansat
  gold.agfansat
  4 giorni fa

  ❤️😍

  1. minij hooi
   minij hooi
   3 giorni fa

   shum bukur allahu ju rujt keng me ven allahu ju rujt e ju shperbleft sr gjyshe jam vet nipat jan mjalti i mjaltit

 22. bofooit gojo
  bofooit gojo
  4 giorni fa

  O ber Yllat 💫💫e kosoves zemrat na i knaqni me kto kong ju lumt goja be zoti ju rujt inshalla ❤❤🤗🤗♥️♥️

 23. TheChosen
  TheChosen
  4 giorni fa

  You may be asking; how do I stop all these sins? Simply take the first step of repentance and have inner hatred for those sins, then ask Jesus to forgive you and come into your life to be your Lord and personal Saviour. In John 1:12, there is power that will be given to you, and in Mathew 11:28, if you receive Jesus into your life, He will deliver you and give you victory over those sins; then you will need to cut off from the source of those sins in your life (may be sinful friends; stop the evil relationship. This gospel is not to condemn you, but for you to be convicted so that you will repent and give your life to Jesus Christ

 24. Anna Stone
  Anna Stone
  4 giorni fa

  Ju lumt goja sa te mire jeni 💫💫 Keng e bukur per nipa e mbesa 💫💫 Kendofshi dhe 1000000 vjet 👋🏻 🇺🇸

 25. Klevis Shabi
  Klevis Shabi
  4 giorni fa

  Jeni super ju knoft zemra

  1. bofooit gojo
   bofooit gojo
   4 giorni fa

   ju gzoft goja dyve se këng e buker esht per gjyshe .

 26. Recetat e Nurajes - Gatime Internacionale
  Recetat e Nurajes - Gatime Internacionale
  4 giorni fa

  Text shum i mire si gjithnja ju lumte👏👏🥰

 27. Ida Koleci
  Ida Koleci
  4 giorni fa

  Du me e gezu dhe une nanen time ... ishalla don Allahu 🥺🥺❤❤

 28. Genti Gjoka
  Genti Gjoka
  4 giorni fa

  Bravo bravo bravo❤❤kenge e mrekullueshme

 29. Fatime Shehu
  Fatime Shehu
  4 giorni fa

  Ju knoft Zemra shyhreti u knaqt me nipa e mbesa e golldit nana i prit shum nipa e mbesa e u knaqte ta ju rritshin hallall

 30. Kumrije Veliq
  Kumrije Veliq
  4 giorni fa

  Te lumt goja qysh po dini per tan me jav kushtu me kto kend t bukra

 31. Lodi Hidri
  Lodi Hidri
  4 giorni fa

  👑👑💖💖💎💎

 32. Kristian Prendi
  Kristian Prendi
  4 giorni fa

  Ju kendofte Zemra Shqipe 🇦🇱🇽🇰♥️♥️ ju pershendes

 33. Leaa Rahovec
  Leaa Rahovec
  4 giorni fa

  Pom me duket se goldi ja paska kushtu ket kang nenes vet kenga shum e mir por po me duket se djali nuk paska ngja nga dajt po bohet fjal vetem per ni gjyshe 🤨

 34. Ajshe Gashi-Cocaj
  Ajshe Gashi-Cocaj
  4 giorni fa

  shum bukur allahu ju rujt keng me ven allahu ju rujt e ju shperbleft sr gjyshe jam vet nipat jan mjalti i mjaltit

 35. Valbona salihu
  Valbona salihu
  5 giorni fa

  O tu knaqt Zemra o Gold ishalla ki fst xhith jeten edhe Zoti te rujt ty edhe nane tënde e Djalin ishslla rrite me ta mirat Botess

 36. Ptao Tom
  Ptao Tom
  5 giorni fa

  Urime ju lumtë goja respekte dhe suksese👏👏👏👏👏👏

 37. Bujar Sinani
  Bujar Sinani
  5 giorni fa

  PERHAJR GJYSHE PERHAJR NAN A SA MIR MË PATE THAN TE LUMT GOLD SI GJITHMON HIT SUKSESE VLLA 👏👏

 38. Atid Itarba
  Atid Itarba
  5 giorni fa

  Oo Zot Zemra juknoft gjithmon nejet⭐⭐👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 39. Drita ademaj
  Drita ademaj
  5 giorni fa

  ju gzoft goja dyve se këng e buker esht per gjyshe .

 40. Gerta Kaca
  Gerta Kaca
  5 giorni fa

  Ju kendofte zemra. Jeni dy kengetar te vecant.

  1. Ptao Tom
   Ptao Tom
   5 giorni fa

   Jeni bo bajat,kenget e njejta ,melodite e njejta 🙄

 41. Nana SG
  Nana SG
  5 giorni fa

  Gjithmon gzim e paqi ne jet se jini te mrekullushum

 42. Josely
  Josely
  5 giorni fa

  Prinesch shyrete bukuroshe shpritat sukuese zemrat jem shqiptare💃💃❤

 43. Felleze Lamce
  Felleze Lamce
  5 giorni fa

  Sa bukur ju kendofte zemra gjithmon

 44. Shashi Goud
  Shashi Goud
  5 giorni fa

  itsuns.info/rock/Z6bcnp2Ghph5opg/video

 45. Ndoc Brulaj
  Ndoc Brulaj
  5 giorni fa

  Shume bukur

 46. Selime Meco
  Selime Meco
  5 giorni fa

  Super keng

 47. Dorina Shala
  Dorina Shala
  5 giorni fa

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰

 48. Dorina Shala
  Dorina Shala
  5 giorni fa

  Bukur shumm❤❤

 49. eli
  eli
  5 giorni fa

  Nena jem 3 nipa e mbesa 4 vjet as nuk i ka njoh nga afer 😭😭😭

 50. Shqipe Lami
  Shqipe Lami
  5 giorni fa

  Api

 51. Silvana Kume
  Silvana Kume
  5 giorni fa

  N'a knoqët veshin me kto zërat e bukur që keni. Ju knoft zemra. Rrespekte

 52. Lumturi Xhuti
  Lumturi Xhuti
  6 giorni fa

  Shum shum e bukur dhe zerin mrekulli bravi

 53. Xy Pr
  Xy Pr
  6 giorni fa

  Jeni bo bajat,kenget e njejta ,melodite e njejta 🙄

 54. cqvio doli
  cqvio doli
  6 giorni fa

  ❤❤ Goja julum gjithomn ❤❤

 55. DugiJaguarLata
  DugiJaguarLata
  6 giorni fa

  Respekt Zemra ju kendoft Suksese 👍👏⭐⭐

 56. Arjon Sokolaj
  Arjon Sokolaj
  6 giorni fa

  Flm per kengen e bukur,suksese E kam degjuar dhe menduar nenen time ne çdo varg qe e keni kendue ju. Bravoooo👏👏

 57. Besart Miftari
  Besart Miftari
  6 giorni fa

  Qe hiti veror 🔥🔥🔥

 58. Fiqirete Sade
  Fiqirete Sade
  6 giorni fa

  💞

  1. cqvio doli
   cqvio doli
   6 giorni fa

   ❤️❤️❤️🙏🏻🙏🏻🙏🏻

 59. Blerta Hasaj
  Blerta Hasaj
  6 giorni fa

  Bravo super keng ju knoft zemra

 60. Fatjon Ndreca
  Fatjon Ndreca
  6 giorni fa

  Urime Goldi vertet shum e bukur si kenge

 61. Elif I.
  Elif I.
  6 giorni fa

  Te lumt arian shum gëng e mir sukses te me 🤴🧡💚💕💜👏👍 tejtueshme

 62. Hoxha Mimoza
  Hoxha Mimoza
  6 giorni fa

  Ho ju lumt goja ju kendofte zemra gjithmon 🤗🤗🥰🥰❤❤❤

 63. senni bgon
  senni bgon
  6 giorni fa

  O ju u knofte ajo zemer, se e paski ba perfekte kete kange, ju tè dy sebashkut i bani kanget tè bukuuuuura pa mas,komplimenti Zoti ju rujte 🙏🙏💖💖

 64. Duk Goraj
  Duk Goraj
  6 giorni fa

  JENI FANTASTIK ,RESPEKT E PERSHENDTJE PËR TË DY ,NA GËZONI ZEMTAT ME KËTO KANG ,ZOTI JU GEZOFT ,🇦🇱🇬🇧🇦🇱

 65. Vincenzo Bajraktari
  Vincenzo Bajraktari
  6 giorni fa

  🤍🤍

 66. Rabie Ivziku
  Rabie Ivziku
  6 giorni fa

  Kenge mrekulli👑🌟

 67. Rifat Zaraj
  Rifat Zaraj
  6 giorni fa

  Zemra jemme Goldi 😚😚😚😚😚😚😚

  1. senni bgon
   senni bgon
   6 giorni fa

   Ato qe vejn gisht posht qa problemesh kan??? Super keng

 68. Zekije Kabashi
  Zekije Kabashi
  6 giorni fa

  Uuu878uuhu and him 7in 88feet 88

 69. Bukurije Kadriaj
  Bukurije Kadriaj
  6 giorni fa

  Jetofshi e u gzofshi gjithmon me nipa e mbesa ishalla, Super keng me shum kuptim 👏👏👍👍

 70. Hateme Shabani
  Hateme Shabani
  6 giorni fa

  Ju lu..mt

 71. Jeni Xhameta
  Jeni Xhameta
  6 giorni fa

  Gjyshet i kujtoj me malle se jane dashuri dhe tani qe vete jam gjyshe dashuria per nipin eshte e madhe dhe falenderoj zotin qe me dha mundesi te provoj kete ndjesi lumturie ❤️❤️❤️🙏🏻🙏🏻🙏🏻

  1. Kamenica Qameri
   Kamenica Qameri
   5 giorni fa

   shum e bukur kenga❤❤

 72. T R
  T R
  7 giorni fa

  U myte moj shyhrete jo baba jo nana tash gjyshja je ba bajat rri gjyshe rri shpi

 73. Haxhere Syla
  Haxhere Syla
  7 giorni fa

  Ju knoft zemra.

 74. Faton Arifi
  Faton Arifi
  7 giorni fa

  ♥️♥️

 75. nijuo joing
  nijuo joing
  7 giorni fa

  Ju knoft zemra💕

 76. Naije Demaj
  Naije Demaj
  7 giorni fa

  Ju gzoft goja e ju rujt zoti 😆😌🌺

 77. annag cocl
  annag cocl
  7 giorni fa

  Juh lumt shum keng Emir Po Nana jem gzime kah Pas tash nah lah Zoti gjenet eka lan shpi Plot 👏❤️❤️🇸🇪🇦🇱

 78. Kimete Balliu
  Kimete Balliu
  7 giorni fa

  Zemra ju kendoft sa te mir jeni te dy ❤❤ Kur e degjova zemra mu plagos sa me mungon moj Nan 💔💔💔😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

  1. nijuo joing
   nijuo joing
   7 giorni fa

   Ju knoft zemra ❤️🇦🇱

 79. Skender Curri
  Skender Curri
  7 giorni fa

  Qetesi shpirti jeni

 80. Dean Sefa
  Dean Sefa
  7 giorni fa

  Ato qe vejn gisht posht qa problemesh kan??? Super keng

 81. Vlora
  Vlora
  7 giorni fa

  💖🙏🇦🇱

  1. annag cocl
   annag cocl
   7 giorni fa

   zemra mal mu ba . Jeni dueti me mir shqiptar 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻🙏🙏🙏🙏🙏

 82. Sabrije Zekaj
  Sabrije Zekaj
  7 giorni fa

  Shum kenk e bukur goja ju lumt ❤❤⭐⭐👏👏

 83. Hasime Ahmeti
  Hasime Ahmeti
  7 giorni fa

  shum ja ke qellu me ket keng urime

 84. Jeton Selmani
  Jeton Selmani
  7 giorni fa

  Urime e suksese ju kendoft gjithmone zemra jeni yje te dyt🤲👌🏻

 85. Bukurie Ferati-Zeqiri
  Bukurie Ferati-Zeqiri
  7 giorni fa

  Jeni te ntekullueshen Ju lumte Shendet e suksese ❤️❤️

 86. almendu alpa
  almendu alpa
  7 giorni fa

  Lum kush ka gjyshe dashuria me e madhe ne bot

 87. almendu alpa
  almendu alpa
  7 giorni fa

  Suksese shyhrete dhe gold ag🙏🙏

 88. Joelr Guooltti
  Joelr Guooltti
  7 giorni fa

  According to an official announcement from Qingdao University Hospital in Shandong Province on February 26, its Organ Transplant Center director Zang Yunjin suddenly died that morning at age 57. Numerous sources said Zang committed suicide by jumping off a building. “He jumped out from the 16th floor in Qingdao Hospital. It is not a secret,” wrote one netizen. “There could be an unspoken scandal behind it,” another one added. Zang is not the first organ transplant expert in China that has committed suicide in recent years. Li Baochun, organ transplant expert from the Second Military Medical University in Shanghai, jumped out from the 12th floor in May 2007 and died. Li Leishi, a kidney transplant pioneer from Nanjing General Hospital of the People's Liberation Army in Jiangsu Province, jumped out of his home on the 14th floor in 2010 and died. He was 84. Zhang Shilin, deputy director of the Urology Department at Shanghai Tumor Hospital, jumped out of his office on the 8th floor on March 24, 2014. He hit the hospital's oxygen tank and died. Since the crime of forced organ harvesting was exposed in 2006, a large number of hospitals have been reported to be involved in the atrocity. They include the facilities that Zang used to work.

 89. Artur Hoxha
  Artur Hoxha
  7 giorni fa

  Ju knoft ❤️Respeke 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 90. Lule Zefi
  Lule Zefi
  7 giorni fa

  Ju knoft zemra ❤️🇦🇱

 91. Orgito Meco
  Orgito Meco
  7 giorni fa

  Super keng🙏🙏

 92. Shkodra Shkodra
  Shkodra Shkodra
  7 giorni fa

  Zemra me dhemb shum kurt ti sho pleqit ne pflegeheim shqiptar edhe nuk vin as me visitu edhe kurti vetish a ukan kush sot qith thon po ukan qika me femi ose rreja me femi met kop zemra Njerzi mos harroni se keni mu plak bota rrotullohet

 93. Hava Gashi
  Hava Gashi
  7 giorni fa

  Ooo Zoti ju rujt jeni te mrekullushem ni mesazh Shum Shum i mir i gjysheve jena gjyshet ma te lumtura me bot ska ma mir se gjyshe me kan Tash na pasni qit Edhe ne kang zemra mal mu ba . Jeni dueti me mir shqiptar 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻🙏🙏🙏🙏🙏

 94. Brunildaqgdmyviughūĺm on lt268bjkfo Hasa
  Brunildaqgdmyviughūĺm on lt268bjkfo Hasa
  7 giorni fa

  Bravoooooo ju lumt goja ...suksese paci jeten e gjat

 95. vliduu zeeb
  vliduu zeeb
  7 giorni fa

  O se na e gzut zemren neve gjysheve ju lumte goja te dyve jeni nje duet i qellum vazhdoni kshu ju duam shume🇦🇱❤

 96. Rezarta Meaj
  Rezarta Meaj
  7 giorni fa

  Zoti te rujt jeni te mrekullushem

 97. Kimete Sadiku
  Kimete Sadiku
  7 giorni fa

  Ju lumet goja me kete kenge te mrekullueshme! Goldi insha Allah nena jote pret edhe shume e shume nipa e mbesa!

 98. Shkodra Shkodra
  Shkodra Shkodra
  8 giorni fa

  Das lied ist sehr wertvoll im leben kann mann nicht alles haben die wichtigsten fehlen lebenslang 🥺🥺😭😭😭😭

 99. HIRO SHAFIK
  HIRO SHAFIK
  8 giorni fa

  Ni

  1. vliduu zeeb
   vliduu zeeb
   7 giorni fa

   Warum sollte mich das interessieren?

 100. zuygj bnsv
  zuygj bnsv
  8 giorni fa

  Te preferuarit e mi ju pergezoj super kenge vazhdofshi keshtu perhere se na knaqet zemren.