Sinan Hoxha & Anxhela Peristeri - Puthje (Official Video 4K)

29 000 visualizzazioni 2,2M

Produced by: Sinan Hoxha
Music: Marsel Gunga & 2Step
Lyrics: 2Step
Arrangement: Marsel Gunga
Production: Gravity Music
Mix & Mastered: Alban Furtuna
Video by: MaxProduction

Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/1KDiLd...
iTunes: music.apple.com/us/album/puth...
AcromaxMedia.lnk.to/Puthje/

Commenti

 1. ROVENA CELA
  ROVENA CELA
  12 giorni fa

  Shumë bukur super

 2. Rigels Kaloshi
  Rigels Kaloshi
  12 giorni fa

  Sh bukur 👏👏👏👍👍

 3. NASRO CHIBI Algérien
  NASRO CHIBI Algérien
  12 giorni fa

  ❤♥😍♥❤

 4. Cela Erdion
  Cela Erdion
  12 giorni fa

  Alki❤❤❤💋💋💋💋💋❤❤❤❤

 5. lani Lani
  lani Lani
  12 giorni fa

  Shume kenge e bukur Anxhela ky zhanri po te shkon.

 6. Aleks Rushiti
  Aleks Rushiti
  12 giorni fa

  Anxhela, yes wonderful Anxela!

 7. Barabara mateos Mateos
  Barabara mateos Mateos
  13 giorni fa

  Super

 8. Besnik Topi
  Besnik Topi
  13 giorni fa

  Bravo shum e bukur kenga urim👏👏👏e dhe kompliminti te dyve

 9. halime smajli
  halime smajli
  13 giorni fa

  💙💖👍

 10. Aferdita bezhani salaj
  Aferdita bezhani salaj
  13 giorni fa

  C.fare jahti ?super

 11. Rina Rexha
  Rina Rexha
  13 giorni fa

  Hallall te qoft ja ke qellu

 12. Kozi Bregu
  Kozi Bregu
  13 giorni fa

  Bravooooooooo Sinan Hoxha. Te pershendes nga Italia 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 13. Nadia Ruka
  Nadia Ruka
  13 giorni fa

  Shume bukur zemra ju kendofte ❤❤💋💋💥💥

 14. TheKristinemarku
  TheKristinemarku
  13 giorni fa

  The top song 💪💪💪❤❤

 15. Luk Kola
  Luk Kola
  13 giorni fa

  🥂💥👌❤❤

 16. Albana Aliaj
  Albana Aliaj
  13 giorni fa

  Shume bukur,ashtu sic na kenaqet ne,ju kenaqte Zoti juve.Jeni 2💎💎👏👏🙏🙏✨✨

 17. Fatos Pepa
  Fatos Pepa
  13 giorni fa

  Shum e bukur

 18. Rita Dhrami
  Rita Dhrami
  13 giorni fa

  Anxhela je e si yll 😘😘🌻🌻🌻♥️

 19. Xhesika Sharka
  Xhesika Sharka
  13 giorni fa

  Bravo shum e bukur kjo kenga anxhela ♥️sinan♥️

 20. five stars
  five stars
  13 giorni fa

  Titulli I këngës do ishte më bukur "Hallall" dhe vërtet HALLALL të 2ve. E keni kall 👏👏👏👏👏👏💥💥💥💥💥💥

 21. Rixhi Caka
  Rixhi Caka
  13 giorni fa

  Na kish munguar 1 hit i till ne shqiperi , dhe sigurisht qe sinani sdo i linte shqiptaret pa 1 kenge te hajrit kete vit

 22. Ana 2222
  Ana 2222
  13 giorni fa

  Bravo jeni yje te dy 🌹🌹🌹🌹🌹

 23. Emilian Cala
  Emilian Cala
  13 giorni fa

  Uau Sinan Anxhela Jeni Yje⭐❤🌟💖👑

 24. madonnazone
  madonnazone
  13 giorni fa

  ☺️

 25. Donika Kodra
  Donika Kodra
  13 giorni fa

  Super keng bravo 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇺

 26. VV
  VV
  13 giorni fa

  Bravo anxhela & Sinan. ❤️🇦🇱🇽🇰

 27. Jimin Mochi
  Jimin Mochi
  13 giorni fa

  Shum e bukur kenga ju lumt

 28. Lumturi Qosja
  Lumturi Qosja
  13 giorni fa

  Bravò

 29. Ely Ba
  Ely Ba
  14 giorni fa

  nc song

 30. eduarta gega
  eduarta gega
  14 giorni fa

  Ju kendofte zemra 🌟🌟❤❤

 31. Samira Hoxha
  Samira Hoxha
  14 giorni fa

  Jeni me te miret

 32. Samira Hoxha
  Samira Hoxha
  14 giorni fa

  Bravo siete yje

 33. Enkelejda Hysi
  Enkelejda Hysi
  14 giorni fa

  ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

 34. FF TOSHKEZI
  FF TOSHKEZI
  14 giorni fa

  10000 puthje zmr mi falë ❤️❤️ Ti hallall i ke hallelle ❤️❤️

 35. Emanuel Zotaj
  Emanuel Zotaj
  14 giorni fa

  Luaj dhe rreziko

 36. Çukur
  Çukur
  14 giorni fa

  (Teksi i Këngës⬇️) Tymin, po ma nxjerr tymin sa here synin, po ma lun synin 1 milion pythje zemer mi fale ti hallall i ke hallalle Maje, maje veten se m'kalle e vdiqa, pasha ty zemer hajde, dale kadale mos u knaq me sy. Me fatin do luaj rulet Ruse ndoshta qelloj zemer po du me rreziku, sonte le te gaboj Tymin, po ma nxjerr tymin sa here synin, po ma lun synin 1 milion pythje zemer mi fale ti hallall i ke hallalle Tymin, po ta nxjerr tymin sa here synin, po ta luj synin 1 milion pythje zemer mi fale ti hallall i ke hallalle Dale, dale frymen ma nale dashni, o dashni zemra me ty, m'ka ra n'halle ti m'ke bo magji. Me fatin do luaj rulet Ruse ndoshta qelloj zemer po du me rreziku, sonte le te gaboj Tymin, po ma nxjerr tymin sa here synin, po ma lun synin 1 milion pythje zemer mi fale ti hallall i ke hallalle Tymin, po ta nxjerr tymin sa here synin, po ta luj synin 1 milion pythje zemer mi fale ti hallall i ke hallalle Tymin, po ma nxjerr tymin sa here synin, po ma lun synin 1 milion pythje zemer mi fale ti hallall i ke hallalle Tymin, po ta nxjerr tymin sa here synin, po ta luj synin 1 milion pythje zemer mi fale ti hallall i ke hallalle

 37. Gigliola Antonucci
  Gigliola Antonucci
  14 giorni fa

  Ooo Simano 1 fare jeni me kete kongen.💥💥💥

 38. mimoza gjermani
  mimoza gjermani
  14 giorni fa

  Shum bukur zemra Ju kendoft dyve 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇦🇱👏👏

 39. Suada Berdufi
  Suada Berdufi
  14 giorni fa

  🔥

 40. Vera Muho
  Vera Muho
  14 giorni fa

  E bukur faleminderit fantastike

 41. Florinda Amelia
  Florinda Amelia
  14 giorni fa

  Super Kong⭐⭐🔥🔥😘😘

 42. Voka 1966
  Voka 1966
  14 giorni fa

  Të dy .... 🌹🤴❤👸🌹

 43. Diana Kulli
  Diana Kulli
  14 giorni fa

  Dy yje 🌟🌟🌟🌟

 44. FARSHER TV
  FARSHER TV
  14 giorni fa

  NICE SONG AND WONDERFUL VEW THANKS 4SHARING

 45. Beqo Leka
  Beqo Leka
  14 giorni fa

  Kjo po që është këngë 😍🇦🇱🔥

 46. Amdi Destani
  Amdi Destani
  14 giorni fa

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 47. Ela SINANI
  Ela SINANI
  14 giorni fa

  Super hit ⭐⭐⭐💞💞💞

 48. Shyqyri Dekavelli
  Shyqyri Dekavelli
  14 giorni fa

  Bukur shume kenga. Bashkepunim perfekt

 49. Lorinda Rrahmani
  Lorinda Rrahmani
  14 giorni fa

  💍💍💍💍

 50. ana alba
  ana alba
  14 giorni fa

  kjo po qe eshte hit 💥💥💥 fare bravo Sinan & Anxhela na knaqet me kere kenge te mrekullueshme 👏👏👏👏👏

 51. Bali Ajet
  Bali Ajet
  14 giorni fa

  Super 2021🔥🔥

 52. Irma Banaj
  Irma Banaj
  14 giorni fa

  bravo ju lumte goja ju kendofte zemra se me kenaqet

 53. sabina doka
  sabina doka
  14 giorni fa

  I love this 🥰

 54. *Stella*
  *Stella*
  14 giorni fa

  zemer po dua te rrezikoj sonde😋🙄💎❣🎼🎼🎼🎼😉🤞

 55. Albanianwarrior23
  Albanianwarrior23
  14 giorni fa

  Albania keeps getting better every year... and its so beautiful....

  1. Lina Hoxha
   Lina Hoxha
   13 giorni fa

   😍

 56. ani ani
  ani ani
  14 giorni fa

  👏👏👏👏👏

 57. Rozalita
  Rozalita
  14 giorni fa

  20,7,2021 👏👏👏👏👏👏👏🙋‍♀️

 58. Adil Shpata
  Adil Shpata
  14 giorni fa

  Bravo .Jeni te mrekullueshem..

 59. Mandy's_Music
  Mandy's_Music
  14 giorni fa

  Wooo!you^re on fire!!💥💥 Have you heard of Sessions? I think you will kill it there!

 60. Diana Telegrafi
  Diana Telegrafi
  14 giorni fa

  🇦🇱🙏❤️Ju lumteeee ⭐️Shumeeeee Shumeeee e bukuroooo 🍁Ylli muzikes 🌸Anxhela Peristeri 🔥Superr 🍁Sinann Hoxhaa❤️

  1. Lulzim Popshini
   Lulzim Popshini
   14 giorni fa

   👏🤵👌

 61. Γιουστιν Τοτσι
  Γιουστιν Τοτσι
  15 giorni fa

  Shum bukur me sukses

 62. lupo Manaro
  lupo Manaro
  15 giorni fa

  Suksese mreti suksese elle biondes bravo ragazzi

 63. onuri Xhylani
  onuri Xhylani
  15 giorni fa

  Suksese

 64. Rudina Ndrecka
  Rudina Ndrecka
  15 giorni fa

  Cfarè zèri te bukur qè ka Sinan Hoxha 🔝

 65. Lyuben Dino Tsvet
  Lyuben Dino Tsvet
  15 giorni fa

  🔥🔥🔥🔥🔥

 66. Negi Ushe
  Negi Ushe
  15 giorni fa

  Super keng

 67. El Za
  El Za
  15 giorni fa

  Missed u so much Sinan the best bring joy in our life

 68. Mimosa Hassani
  Mimosa Hassani
  15 giorni fa

  Cute 🥰

 69. Hajrie Kelmendi
  Hajrie Kelmendi
  15 giorni fa

  Ju urojme shume Suksese edhe ju kendoft Zemra gjithmon ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💫💫💫💫💫💫💫❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 70. Esma Kryemadhi
  Esma Kryemadhi
  15 giorni fa

  Ooo Tironci im te kendofte ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤🌟🌏🙏🙏🙏🙏dhe Anxhela 🌟🌏

 71. Matilda Mema
  Matilda Mema
  15 giorni fa

  Bravo suksese lart e me lart ishalla

 72. Uğurcan Anik
  Uğurcan Anik
  15 giorni fa

  Love from Turkey!🇹🇷❤ Queen of Eurovison❤❤🇹🇷🇹🇷🇹🇷

  1. Marsel Cela
   Marsel Cela
   14 giorni fa

   From Albania 🇦🇱🇦🇱🤩

 73. Jurida Xherri
  Jurida Xherri
  15 giorni fa

  Shume e bukur bravo qe te dy

 74. Fatjon Dervishi
  Fatjon Dervishi
  15 giorni fa

  Suksese te dy jeni mrekullushem 💋💋 🤙👏 ju pershendes nga elbasan👋

 75. Andi Bllana
  Andi Bllana
  15 giorni fa

  Po ku je mor sinan se ke pas hum fare kto koh

 76. Riza Barruku
  Riza Barruku
  15 giorni fa

  ❤❤

 77. Linda Kurtaj
  Linda Kurtaj
  15 giorni fa

  Shum bukur kenga 😍👍😍👍👸🏻🤴🏻👋🏼🥰🥳🥳🥳

 78. Festim Kurti
  Festim Kurti
  15 giorni fa

  Oti je legjenda e muzikes sinan hoxha

 79. Sara Hajrullahi
  Sara Hajrullahi
  15 giorni fa

  Wow super hit 😁

 80. Vasilika Muzhaqi
  Vasilika Muzhaqi
  15 giorni fa

  super kenge bravooooooo💋💋

 81. Ελενα Σαρικα
  Ελενα Σαρικα
  15 giorni fa

  Suksese !! Hit !Super kenga Bravoooooo !!Sinan Hoxha dhe Anxhela Peristeri !!🙏🙏❤️❤️

 82. Ardjana Sulejmani
  Ardjana Sulejmani
  15 giorni fa

  Anxhela 🌟 Suksese

 83. elena xhika
  elena xhika
  15 giorni fa

  Suksese

 84. Real Shqipe
  Real Shqipe
  15 giorni fa

  Super 👌

 85. Fairy Kaitlyn
  Fairy Kaitlyn
  15 giorni fa

  Thanks god a new song with Sinanin.

 86. Ionut Nechita
  Ionut Nechita
  15 giorni fa

  :)

 87. Juljan Rama
  Juljan Rama
  15 giorni fa

  👏👏

 88. Ela Celiku
  Ela Celiku
  15 giorni fa

  🌷

 89. Lisus Albania
  Lisus Albania
  15 giorni fa

  Stili jot i ri me pelqen shum edhe kenget ke te mrekullushem 🤩🤩😍 Te lumt

 90. Ndricim Koromani
  Ndricim Koromani
  15 giorni fa

  👏👏👏

 91. Age Biblekaj
  Age Biblekaj
  15 giorni fa

  Suksese e gjitha te mirat 🙏🏻🍀

 92. pamela Hyra
  pamela Hyra
  15 giorni fa

  Super keng bravo te dy😍😍😍

  1. Emilian Cala
   Emilian Cala
   13 giorni fa

   Dy Yje⭐❤🌟💖👑

 93. Giipsy Sheejj
  Giipsy Sheejj
  15 giorni fa

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 94. Nik Nik Deda
  Nik Nik Deda
  15 giorni fa

  Super hit 💣💣🔥🔥

 95. Anhel Milaqi
  Anhel Milaqi
  15 giorni fa

  Bashkpunim perfekt shum bukur kenga.

 96. Vic Haslli
  Vic Haslli
  15 giorni fa

  Jua honksha zemrat

 97. Eduart Gjergji
  Eduart Gjergji
  15 giorni fa

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 98. olti kolnekou
  olti kolnekou
  15 giorni fa

  Super 👏👏

 99. ariu shqiptar
  ariu shqiptar
  15 giorni fa

  Anxhela juve jeni si Diell te pervolon fare😍

 100. Vani Matoshi
  Vani Matoshi
  15 giorni fa

  Cool song 👍